Niedziela, 28 czerwca
37°C Jelenia Góra
reklamy

Nigeryjczyk bezprawnie w Polsce

Audio

Czytaj na głos

Autor: Angela 1 min czytania

W miniony poniedziałek funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali na dworcu PKP obywatela Nigerii, który nie posiadał przy sobie dokumentów uprawniających go do pobytu na w Polce. Podczas kontroli okazało się też, że Nigeryjczyk ma przy sobie dokumenty innych osób.

W wyniku przeprowadzonych czynności wyjaśniających zatrzymanemu cudzoziemcowi strażnicy postawili zarzuty dotyczące nielegalnego i podstępnego przekroczenia granicy z Niemiec do Polski oraz bezprawnego posiadania i przewożenia przez granicę państwa dokumentów stwierdzających tożsamość innych osób.

Na wniosek Komendanta Placówki SG w Lubaniu, Sąd Rejonowy w Lubaniu wydał postanowienie o umieszczeniu obywatela Nigerii w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców w Białej Podlaskiej na okres do 90 dni tj. do dnia 12 marca przyszłego roku. Dodatkowo Komendant PSG w Lubaniu wystąpił z wnioskiem do Wojewody Dolnośląskiego o wydalenie cudzoziemca z terytorium Polski.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka