Piątek, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 4116
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Niezwykły Opłatek z magią świąt

Niedziela, 25 grudnia 2016, 7:58
Aktualizacja: Poniedziałek, 26 grudnia 2016, 7:54
Autor: AP/Angelika Grzywacz–Dudek
Jelenia Góra: Niezwykły Opłatek z magią świąt
Fot. AP
W Zespole Szkoły Podstawowej nr 15 i Gimnazjum nr 5 w Jeleniej Górze – Sobieszowie jak co roku zorganizowano w klasach wspólne spotkania wigilijne. Było uroczyście, niezwykle i magicznie! Duch świąt na dobre zawitał w sercach wszystkich uczestników, którzy nie tylko łamali się opłatkiem i składali sobie życzenia, ale również opowiadali o swoich tradycjach świątecznych.

W klasach panie nauczycielki zadbały o świąteczny nastrój, ubrano choinkę, nakryto odświętnie stół, na którym znalazły się pierniczki własnoręcznie upieczone i udekorowane przez dzieci. Punktem tego spotkania było łamanie się opłatkiem i składanie sobie życzeń. Gdy już wszyscy zostali obdarowani dobrocią innych poprzez życzenia, zasiedli do wspólnego stołu i opowiadali jak u każdego z nich wygląda wigilia i święta.

Na zakończenie zaśpiewały wspólnie kolędę: „Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie spokój i radość, niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem!”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group