Poniedziałek, 3 sierpnia
Imieniny: Lidii, Nikodema
Czytających: 6978
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Niezwykłe emocje podczas mistrzostw na nartorolkach

Wiadomości: Region
Wtorek, 9 września 2014, 8:10
Aktualizacja: Środa, 10 września 2014, 7:55
Autor: AP
Fot. AP
W ostatni weekend (6–7.09.) w Jeleniej Górze i gminie Podgórzyn odbyły się rozgrywane po raz pierwszy Mistrzostwa Polski w Biegach na Nartorolkach. Pierwszy dzień rywalizacji, to biegi interwałowe stylem dowolnym na dystansach od 2–10 kilometrów na trasie TCTA w Sobieszowie. W drugim dniu zawodów, zawodnicy rywalizowali w typowym uphilu biegu pod górę ze startów indywidualnych co 20 sekund na trasie Podzamcze – Zachełmie. Nie zapomniano o amatorach bez licencji PZN.

Głównym Organizatorem był Dolnośląski Związek Narciarski Jelenia Góra. Wystartowało 116 zawodników, sklasyfikowano 99 zawodników.

Zawody otworzyła Zofia Czernow, prezes DZN Jelenia Góra, życząc zawodnikom osiągnięcia jak najlepszych wyników. W otwarciu wzięli udział również m.in. starosta jeleniogórski Jacek Włodyga, prezydent Miasta Marcin Zawiła, komandor Biegu Piastów Julian Gozdowski, naczelnik Oświaty Paweł Domagała czy radny Janusz Wojtas.

Pierwszego dnia zawodów, pogoda sprawiła organizatorom psikusa i przed zakończeniem zawodów z nieba spadł siarczysty deszcz. Mimo tak ekstremalnych warunków młodzież dobrze poradziła sobie i do mety dojechali wszyscy. Z powodu burzy dekorację zawodników przełożona na dzień następny. Triumfowali Mateusz Ligocki i Katarzyna Stokfisz.

- Była znakomita organizacja i niesamowity przebieg imprezy. Panowała bardzo fajna atmosfera. Nie zabrakło również świetnej, mocno dopingującej publiczności - komentował trener MUKN Grupy Oscar z Tomaszowa Lubelskiego.

Wyniki:
SENIOR 10 km
1. Mateusz Ligocki - NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZK
2. Tomasz Kałużny - LKS PORONIEC PORONIN
3. Wojciech Suchwałka - KS OBIDOWIEC OBIDOWA

JUNIOR A 10 km
1.Mateusz Galik - MKS KARKONOSZE/SMS SZKL.PORĘBA.
2.Wojciech Pelczar - M.U.K.S "PODKARPACIE" JEDLICZE.
3.Klaudiusz Kogut - MUKN POD STRÓŻĄ/SMS SZKL.PORĘB.

SENIORKA 6 km
1.Katarzyna Stokfisz - MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI
2.Magdaleną Czusz - MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI
3.Justyną Mordarską - MUKN "POD STÓŻĄ" MISZKOWIC

AMATOR 6 km
1.Łukasz Bronowicki – Jelenia Góra
2.Grzegorz Legierski
3.Dariusz Mazurkiewicz

JUNIOR B 6 km
1.Szymon Sikora - MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI
2.Adrian Gromyko -MKS KARKONOSZE/SMS SZKL.PORĘB
3.Filip Kroemer - KS OBIDOWIEC OBIDOW

JUNIORKA B 6 km
1.Róża Łyjak - MKS KARKONOSZE/SMS SZKL.PORĘBA
2.Anna Wojtowicz - MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI
3.Łucka Barzak - MKS KARKONOSZE/SMS SZKL.PORĘBA

JUNIOR C 4 km
1.Michał Boreczek - MKS KARKONOSZE/ZSP15 I G5 J
2.Oskar Wysocki - MKS KARKONOSZE/ZSP15 I G5 J
3.Lacper Jareczek - MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI

JUNIORKA C 4 km
1.Kamila Boczkowska MKS KARKONOSZE/SMS SZKL.PORĘBA
2.Monika Mazurkiewicz- MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI
3.Katarzyna Sendecka - MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI

JUNIOR D 2 km
1.Dawid Ciećko - MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI
2.Emil Pleskacz - MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI
3.Bartosz Cielniak - MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI

JUNIORKA D 2 km
1.Monika Skinder - MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI
2.Anna Berezecka - MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI
3.Natalia Pliżga - MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI

szczegółowe wyniki :
http://odzn.pl/pl/wp-content/uploads/2014/09/MP_PP_MK_JELENIA_GORA_06_WYNIKI.pdf

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (157) Dodaj komentarz

~ccc 9-09-2014 11:10
Panie prezesie czy w klubie istnieją wybrańcy....... co dostają dobry sprzęt i pozostali co dostają szrot. Taka jest prawda, wszyscy to widzą i mówią, ale niektórzy nie umieją słuchać.....
~Tuiteraz 9-09-2014 13:34
Dlaczego sport nie na zakładce o sporcie?
~@ 9-09-2014 15:17
Ważne, że o sporcie poważnie, z kompletnym, rzeczowym sprawozdaniem.
~Tuiteraz 9-09-2014 18:05
Sport to sport a nie informacje.Można wrzucić w kąciku kulinarnym, co to za różnica.
~do Tuiteraz 9-09-2014 18:45
To nie były byle jakie zawody, tylko Mistrzostwa Polski! Nie można myśleć z pogardą o sportowcach uprawiający inny sport niż piłka nożna.Ale jak pani Justyna Kowalczyk wygrywa na olimpiadzie, to się wszyscy cieszymy. Może z tych startujących, też będą mistrzowie olimpijscy. Ja też się ciesze,że mogłem uczestniczyć w takich zawodach i proszę nie odbierajcie nam młodzieży tej radości - dziękuję.
~mieszk. 9-09-2014 20:52
Masakra! Wybudowali im specjalne trasy nartorolkowe pod Chojnikiem, a oni dalej zasuwają po pobliskich ulicach, tamując cały ruch samochodowy w Kotlinie. Więc na co komu te trasy? Wygląda na to, ze były to pieniądze wywalone w błoto. Tak właśnie wywala się w Polsce fundusze unijne. Unia dała, to wybudowano bez sensu, bo komuś wpadł do głowy pomysł. Rolkarze na trasy dla nartorolek, a samochody na ulice! Nie na odwrót.
~do mieszk. 9-09-2014 21:00
Do mieszk. A kolarze gdzie mają startować ? A maratończycy ? itd. Ulice czasami są potrzebne dla sportowców i to nie tylko w Jeleniej Górze, ale na całym świecie
~adams 9-09-2014 21:53
A klient.box znowu czuwa cały dzień na forum i spamuje, broniąc inwestycji, o których wszyscy wiedzą że są poronione. Pewnie organizator tych imprez. wyobraź sobie chłopczyku, że od wyścigów są stadiony, a nie że się blokuje jedyny dojazd do wielu miejscowości na pół dnia. skoro pomimo wybudowania specjalnych tras uczestnicy i tak biegli ulicami, to najlepiej to dowodzi, że wybudowanie tras nartorolkowych było bez sensu.
~zawodnik1234 9-09-2014 22:36
jak czytam komentarze niektórych to aż ból d... ściska... W ogóle macie pojęcie co piszecie ? Może najlepiej żeby sport zniknął ?!?! może najlepiej żeby młodzież posadziła swoje cztery litery na fotelu i siedziała tak ja WY w swoich zas...ych fotelach? Sport to zdrowie i reklama dla miasta, więc zamiast krytykować to zacznijcie coś robić w lepszym celu ! a jak już nie chcecie nic robić, to .................
~Gosia1 9-09-2014 22:52
Wspaniałe zawody szkoda że PAN DEREKTOR nie pomyślał o Juniorach E i młodszych. Napewon znalazło by się trochę dzieciaczków do pobiegania na narto rolkach.
~do adams 9-09-2014 23:03
Czy jesteś kameleonem, bo co jakiś czas piszesz pod innymi nickami? Czepiasz się tzw klient... a taki początek mają wszyscy, którzy korzystają z tej sieci, więc masz pretensję niejednokrotnie do różnych osób, przy okazji ich obrażając, bo mają inne zdanie niż ty.Jakbyś przeczytał dokładnie artykuł, wiedziałbyś, że zawody w Jeleniej Górze odbyły się na trasie TCTA. Nieprawda, że ulica była blokowana na pół dnia, bo co 10 minut był puszczany ruch samochodowy. Zawody odbywały się między godziną 11-13 i 10 -12. Mylisz też imprezy, w tym dniu były organizowane zawody kolarskie w gminie Podgórzyn, ale one nie miały nic wspólnego z tymi Mistrzostwami.
~do Gosia 1 9-09-2014 23:13
To były Mistrzostwa Polski dla zawodników z licencją, choć udział wzięli też starsi amatorzy. Być może Polski Związek Narciarski zmieni regulamin i dzieci będą mogły wziąć udział w tych zawodach :)
~ 10-09-2014 0:22
He he, klient.box3.pl (176.114.*.*) znowu dwoi się i troi pod różnymi nickami. Co za popaprany człowiek. Zrobić śmietnik z forum, zaspamować - to wszystkie jego argumenty. Zabawne, że ilekroć pojawia się jakiś artykuł o trasach nartorolkowych, pojawia się również ten spamer. I wciska kity w żywe oczy, że on to nie on. Kogo chcesz w ten sposób oszukać? Nawet dziecka byś nie przekonał. Nie mierz inteligencji innych poziomem własnej inteligencji. Jakie ty masz żałosne życie człowieku - siedzisz cały czas na portalu i produkujesz ten swój spam. można się domyślić kto to. Pewnie twórca tych ścieżek nartorolkowych. Mieszkancy Sobieszowa wiedzą kto, inni łatwo wygooglają.Człowieku, przestań się kompromitować, wszyscy i tak wiedzą, że połowa wpisów w kazdym wątku na ten temat to twoja robota.
~ 10-09-2014 0:27
Może po prostu pogódź się z faktem, że twoje trasy nartorolkowe to PORONIONA INWESTYCJA! Nie dośc że w parku narodowym (tak jakby nie było innych miejsc), to jeszcze odwalono fuszerkę. Wystarczy pójść i popatrzeć. Zero odwodnienia, asfalt już popękany, w wielu miejscach widać świeże łaty na dziurach (po roku od oddania do użytku!). Mnóstwo drzew wycięto, żeby zrobić te asfaltowe drogi, z których i tak nikt nie korzysta. Nawet biegacze wolą biegać po ulicach niż po tych trasach. Chodzą tam tylko mieszkańcy z psami i wokół jest jeden wielki śmietnik. Tak wygląda park narodowy koło Sobieszowa. Najgłupsza inwestycja ostatniego roku - nikomu nie potrzebna a na dodatek niepotrzebnie zniszczono przyrodę. Gdzie jest NIK, konserwator przyrody, minister ochrony środowiska? Czas zająć się tym bublem!
~miejscowy 10-09-2014 0:35
czy już posprzątano śmieci na chojniku po tych "wyczynowcach" ? od kiedy otwarto te trasy w okolicy jest jeden wielki śmietnik ! skoro kpn robi z gór lunapark to niech dba o te tereny a nie że nabudują różnego badziewia potrzebnego jak wrzód na d... a potem jęczą że nie mają pracowników do sprzątania. jedna wielka żenada !
~do klient... 10-09-2014 1:14
Szkoda czasu na dyskusje z tym (.adsl.pl 83...) Dosłownie pod każdym artykułem są jego beznadziejne wypociny pod różnymi nickami, całymi dniami przesiaduje na portalu!. Trzeba po prostu OLAĆ ...
~do 00:22 10-09-2014 1:32
Jak tylko pojawia się artykuł o trasach, to zaraz pojawia się na forum 83.10... Jest tak ważny, że pisze w imieniu wszystkich mieszkańców Sobieszowa. Czepia się wszystkich, zarzuca brak inteligencji. Co Ci zrobili złego pomysłodawcy tych tras, że tak ich piętnujesz? Podejrzewam, że jesteś bardzo ważną personą, a oni zapomnieli zapytać się Ciebie, czy pozwolisz im na tą inwestycję!
~ 10-09-2014 2:03
No cóż, Unia sypnęła kasą, to zainwestowano ją w nikomu niepotrzebną infrastrukturę, żeby tylko wszystko wydać. Mało to jest przykładów kretyńskich inwestycji za unijne pieniądze? Przypomina mi się przykład, że gdzieś zbudowano wieże widokowe w miejscach, z których nic nie widać, bo też unia dała kasę to trzeba było ją wydać. Teraz jest wielkie hurra, bo mamy wielką inwestycję na obrzeżach parku narodowego (polski prowincjusz ma gdzieś, że zniszczono niepotrzebnie chronioną przyrodę, bo dla niego ważny jest tylko "postęp", którego wyznacznikiem jest liczba zabetonowanych czy wyasfaltowanych metrów kwadratowych), a za chwilę będzie wielkie jojczenie, bo przecież z czegoś trzeba będzie utrzymać te wielkie rudery, a Unia drugi raz pieniędzy nie da.
~ 10-09-2014 2:08
Już widać, że ta inwestycja nie ma najmniejszego sensu. Trasy do narciarstwa biegowego w miejscu, gdzie prawie nigdy nie ma śniegu. Ostatniej zimy cieniutka warstewska śniegu była tam może kilka dni. Nartorolkarzy też tam nigdy nie widzę, a bywam dość często. Więcej chodzi mieszkańców z psami i trzeba omijać slalomem psie kupy. O karygodnym sposobie wykonania i już połatanych dziurach ktoś już pisał. Tak samo o dramatycznym przyroście ilości śmieci. Park narodowy tego nie sprząta bo ma to gdzieś. woli budować kolejne ceprostrady. Ogromny budynek wybudowany nie wiadomo po co stoi praktycznie cały czas zamknięty na trzy spusty. A olbrzymi parking zarasta trawą, bo nikt z niego nie korzysta. Tak się wywala w błoto unijne pieniądze.
~ 10-09-2014 2:11
A ten klientbox to znany troll. Udziela się we wszystkich artykułach na temat ścieżek. Jakiś ... z Sobieszowa albo rzeczywiście organizator tych tras nartorolkowych. Broni tego badziewia jak wściekły pies budy, więc to musi być ktoś zamieszany w tę inwestycję. Buduj sobie człowieku co chcesz, nawet najbardziej bzdurne pomysły, ale od publicznych pieniędzy wara!
~Do 01:14 10-09-2014 2:32
dialog.net.pl (78.8.*.*) - znowu nadajesz trutniu jeden? z ciebie taka zawodowa szczekaczka która nigdy nie ma nic do powiedzenia na temat a potrafi tylko opluwać. wszyscy cię już doskonale znają. skąd się biorą tacy popaprańcy?
~do 2:03 10-09-2014 2:36
Ty tak na poważnie? Czy kompletnie nie zorientowany, zwłaszcza w pozyskiwaniu z Unii pieniędzy. Jak taki jesteś spec - wymyśl inwestycję, zrób projekt, wygraj konkurs, zbuduj i się bogać. Kurcze jakie to proste, nie czekaj jak ktoś za ciebie to zrobi, pokaż, że ty to potrafisz a mieszkańcy cię nagrodzą, tylko pamiętaj może Twój pomysł nie spodobać się a co wtedy zrobisz !
~mieszk. JG 10-09-2014 3:06
Beznadziejna ta impreza. same problemy, ZERO korzyści. Kolejny rajd w parku narodowym.Komuś tam widać już kompletnie odbiło.
~ 10-09-2014 3:09
Czy ktoś pytał mieszkańców o zgodę na zablokowanie przez pół dnia dróg dojazdowych do miejscowości ??? Kto na to pozwolił ??? Niech sobie biegają na stadionie a nie blokując ulice ! Organizatora powinno się teraz pociągnąć do odpowiedzialnosci za zamieszanie i straty dla mieszkańców którzy nie mieli się jak dostać do pracy i potem z niej wrócić !!
~Och... 10-09-2014 3:42
To ciekawe, że nie mogłeś dojechać do Sobieszowa. Przecież tylko boczna droga była przez dwie godziny zamknięta z tym , że co 10 minut pojazdy były przepuszczane. Narzekamy dla zasady:((
~do wyżej 10-09-2014 4:11
A ty trоllu nawet w nocy siedzisz i ѕрamujesz fora? Czy ja pisałem że nie mogłem dojechać do Sobieszowa? Pomyśl czasem zanim coś napiszesz ѕpamerku, bo widzę że więcej piszesz niż myslisz.
~@ 10-09-2014 11:16
Ty co tak bardzo krytykujesz te trasy biegowe miej odwagę i się ujawnij kim jesteś i jakie masz pojęcie o czym piszesz. Spotkaj się z ludźmi co tam biegają i porozmawiaj jak człowiek. Ale ty się boisz ludzi i gadać umiesz tylko z komuterem
~zawodnik1234 10-09-2014 11:59
*.adsl.tpnet.pl (83.10.*.*) STRASZNE, ZAMKNĘLI ULICE NA 2/3 H !! Puszczali samochody co 10/15 minut, więc skończ krytykować to wszystko, a zacznij w końcu się cieszyć buraku ! Jakby mieszkańcom przeszkadzało to to by coś zrobili, a o żadnej skardze nie słyszałem ! Jesteś ich adwokatem ? coś słabego go sobie wynajęli !
~mieszkanka 10-09-2014 13:35
klient.box3, ile jeszcze wymyslisz nicków, popaprany, chory człowieku? Po co kłamiesz i rozpowszechniasz bujdę pod różnymi nickami? Mieszkam w Zachełmiu i nieprawdą jest to co piszesz. Droga do nas BYŁA ZAMKNIĘTA PRZEZ KILKA GODZIN!!! Wszystkim mieszkańcom to przeszkadzało ale co ty możesz wiedzieć - znaffco wszystkich i wszystkiego sprzed ekranu komputera? Do tej pory były mi obojętne te trasy nartorolkowe, ale teraz po takich cyrkach jestem nastawiona coraz bardziej negatywnie do nich. Jeździjcie sobie po ściezkach rowerowych a nie po jedynej drodze do miejscowości, która jest zablokowana przez was. To skandal, że organizatorzy posługują się takimi metodami na forum wciskając ludziom zwykłe kłamstwa!
~ 10-09-2014 14:02
Wybudowali im trasy biegowe to biegają po ulicach. Masakra !!! Co za pajac to zorganizował ?? Pozytku z tych tras nie ma żadnego to jeszcze robią na złość mieszkańcom ! Od tego są ścieżki rowerowe żeby rowerzyści jeździli po nich a nie po ulicach. Tak samo trasy narto-rolkowe wybudowano nie po to żeby jasnie panstwo na wrotkach dalej blokowało ulice. Ta rozwydrzona hałastra która broni tutaj durnych pomysłów dobitnie pokazuje że całe to towarzystwo nie ma za grosz kultury i szacunku dla innych .
~obserwatοr 10-09-2014 14:31
Ten "klient" to trolluje we wszystkich wątkach poświęconych ścieżkom.Raz jest zawodnikiem,innym razem organizotorem, jeszcze innym mieszkancem. Musi miec jakiś interes w wklejaniu ciągle tego samego spamu. ignorujcie tego trolla !
~ 10-09-2014 14:44
Jak zwykle wściekły burek klient.box3.pl (176.114.*.*) zaśmiecił cały wątek. A jednak opinie mieszkańców są zupełnie inne. Już przed organizacją imprezy podnoszony był problem, że na kilka godzin blokuje się jedyne drogi dojazdowe do wielu miejscowości. Do Zachełmia przez kilka godzin nie można było się w ogóle dostać. Nie działała komunikacja miejska. Ludzie w sobotę czy niedzielę też jeżdżą do pracy, załatwiają różne sprawy, czy chociażby chcą pojechać do miasta do rodziny, znajomych, na imprezę itd. Organizator miał to w nosie! Proszę nie nasyłać na fora piesków, które niczego do dyskusji nie wnoszą, w ogóle nie znają sprawy, potrafią tylko mnożyć się pod różnymi pseudonimami. Krytyki w ten sposób z pewnością nie zgłuszycie!
~ 10-09-2014 14:46
Mam nadzieję, że ta impreza w tym roku została zorganizowana po raz pierwszy i ostatni!
~zawodnik1234 10-09-2014 15:18
Mieszkanka, gdybys nie byla pusta to wiedzialabys, ze ludzie z sobieszowa maja jedno ip :) a skad moge to wiedziec ? Hmm moze stad ze sam tam startowalem niedorozwinieya kolezanko ! pozdrawiam burakow :* A Ty kolego mam nadzieje, ze ostatni raz odzywasz swoja twarz na ten temat bo nie masz pojecia co piszesz ;)
~ 10-09-2014 16:00
"klient" długo jeszcze będziesz trollował ? Mam nadzieję że dostarło już do ciebie że jesteś kompletnie NIE-WIA-RY-GOD-NY !!! Obrażaniem forumowiczów nie zastąpisz braku argumentów.Jakoś opinie mieszkańcow nie potwierdzają twoich opinii .Przestań juz ujadać i weź choć raz trochę pomysl,zacietrzewiony hejterku.
~@@@matka 10-09-2014 17:20
Proszę przestańcie robić tyle szumu.Byłam na tych zawodach.Super impreza.Fajnie,że coś się w Sobieszowie dzieje.Fakt,w niedzielę była zamknięta droga do Zachełmia,ale co 15 minut ją otwierali,aby samochody mogły przejechać.Nikt z czekających tam kierowców nie marudził...Wydaje mi się,że te bzdury piszą ludzie,których dzieci nie uprawiają sportów,tylko siedzą przed komputerem.Błąd wychowania swoich pociech----nie musicie szkodzić innym,którzy chcą uprawiać sport. Cieszmy się,że jest w naszym regionie tak wspaniała młodzież,która chce coś robić dla zdrowia i dla reklamy naszego pięknego miasta...
~ 10-09-2014 17:40
Sportowcy na stadiony i boiska, nie utrudniajcie nam życia!!!
~córka 10-09-2014 17:46
He he, "klient" teraz z "zawodnika" przeistoczył się w "matkę". Już kiedyś przybierał te same osobowości. Kim zostaniesz w nastepnej kolejnosci: gimnazjalistką, uczestniczką czy licealistką? Takie śmіerdząсy troll że szkoda gadać. Ty musisz być bezrobotny, skoro tak siedzisz całymi dniami przed kompem i spаmujesz. Albo... to cała twoja praca - pisanie komentarzy na zamówienie. Daj sobie spokój ..., i tak nikt nie wierzy w to co piszesz. Wzbudzasz jedynie rechot wszystkich którzy czytają twoje bzdurki.
~@@@matka 10-09-2014 18:47
Ile można pisać,że w Sobieszowie wszyscy mają -klient box-.Ja ciebie nie wyzywam od pajaców,to ty też mn ie nie wyzywaj.Nie piszę dla nikogo jak coś .Mój syn brał udział w tych zawodach i jestem z tego zadowolona .A jak wam się to nie podoba to dalej grzejcie fotele przed kompem.BRAK SŁÓW!!!
~zawodnik1234 10-09-2014 18:50
*.adsl.tpnet.pl (83.30.*.* Gdybyś potrafił czytać ze zrozumieniem to byś zrozumiał co napisałem wyżej, ale jak widać nie jesteś na tyle wykształcony aby to zrozumieć ! Przynajmniej mniej odwagę i ujawnij się, a nie tylko krytykujesz !
~he he 10-09-2014 18:56
klient.box, jesteś tak śmieszny, że aż żałοsny. Aż się nie chce wierzyć, że masz tak mało inteligеncji. Pisz jeszcze, to co uprawiasz na tym pοrtalu jest lepsze niż kabaret :-))
~Biegacz 10-09-2014 19:03
Sportowcy na stadiony i boiska?! A później przed telewizorem na swoich zas...ych kanapa siedzicie i narzekacie, że ktoś słabo skoczył czy pobiegł czy nie dostał się do finału... Jesteście nierobami, którzy nigdy w życiu nie doświadczyli prawdziwej rywalizacji sportowej i nigdy nie pracowali tak ciężko jak my, żeby osiągnąć swój cel! Wy tylko "lampicie" się w telewizor, komentujecie coś o czym nie macie pojęcia a waszym jedynym celem w życiu jest nie przegapienie kolejnego odcinka "Klanu". Gdybyście mieli robić to co my przez chociaż tydzień, to zeszli byście śmiertelnie z wysiłku. Doceńcie w końcu sportowców, bo tak naprawdę to dzięki nim Polska jest tak rozpoznawalna na świecie!!! NIEROBY!!!
~Biegacz 10-09-2014 19:06
a tak poza tym klient.box3.pl to użytkownik internetu z Sobieszowa, złomy... a IP w box3 jest stałe dla każdego...!
~tоmek 10-09-2014 20:28
Haha, teraz "Biegacz". No proszę jak się zaroiło od uczestników biegania na forum. I wszysscy mają dokładnie taki sam adres IP, no ale to oczywiście pół Sobieszowa pisze (wszyscy z jednego dostawcy internetu). widze że nie tylko jak pękam ze śmiechu jak czytam tego рajaca :D
~box3 10-09-2014 21:00
Tak, wszyscy z sieci Box3 mają ten sam IP, są z sobieszowa, podgórzyna, zachełmia, os. orle, cieplic, jest ich kilkuset. Pozdrawiam
~@@@matka 10-09-2014 21:11
Widzę,że już nie wiecie jakie bzdury pisać.Oby więcej takich zawodów było u nas.Brawo dla organizatorów!!!
~sobieszowianin 10-09-2014 21:55
Byłem na tej imprezie. Organizacja fatalna, drogi zablokowane przez pół dnia, wszystko wyglądało na zupełnie niedograne. Generalnie: jeden wielki niewypał. Szkoda pieniędzy na takie imprezy.
~@@@ojciec 10-09-2014 21:57
Ale numer! Asfalt na trasach nartorolkowych kompletnie już popekał, to przenieśli się na drogi. Pogonić ich z Sobieszowa, mnóstwo problemów a zero pożytku!
~Tuptacz 10-09-2014 21:59
Ale bzdury wypisujecie. Wszystkie drogi w okolicy były zablokowane przez cały dzień! W ogóle nie mozna było dostać się do domu. Ludzie, jak coś organizujecie to róbcie to z głową, a nie że wszyscy na tym ciepią. Imprezę oceniam na pаłę z wykrzyknikiem!
~@@@matka 10-09-2014 22:40
Co ty wygadujesz?!Jakie drogi zamknięte?Była tylko zamknięta droga na Zachełmie przy rozjeździe koło smażalni ryb.Droga ta była przez policję odblokowywana co 15 minut.Brak słów!!!Piszcie dalej te głupoty,widocznie nie macie nic ciekawszego do roboty!!!!!!!!
~@@@ojciec 10-09-2014 22:53
Co ty wygadujesz?! Jaka jedna droga? Wszystkie drogi w okolicy były pozamykane, bo opanowali je biegacze. Odblokowana była dopiero po kilku godzinach! W ogóle do Zachełmia i Podgórzyna nie można było się dostać! Brak słów!!!Piszcie dalej te głupoty,widocznie nie macie nic ciekawszego do roboty!!!!!!!!
~nie box 11-09-2014 0:32
83,29 83.10 83.26 ten sam styl ujadania od jednej osoby,paranoiczna nienawiść do Dyrektora i twórcy ściężki Cie wykończy ! Pschychiatra powinien Ci zalecić lewatywe bo az Ci sie ulewa.Szkoda że sie nie ujawnisz ,to przynajnmiej moze bym Cie nauczył jazdy na nartorolkach-to znacznie odpręza i rozładowuje złe emocje.Jak nie to tylko lekarz,o ile nie jest za póżno Ci pomoże.Pozdrawiam wszystkich aktywnych na sportowo.
~nie adsl 11-09-2014 1:06
Człowieku, o jakim dyrektorze ty piszesz? Zmieniłeś nicka i dalej obrażasz, trollujesz? Psychiatra to własnie tobie się nalezy. Choć wątpię żeby pomógł. Myślisz że nie wiem kim jesteś? Tak sie składa że mam paru znajomych w Sobieszowie i oni dobrze wiedzą kim jest ów słynny klient.box. Więc uważaj z tym obrażaniem, grożeniem. Nie jesteś anonimowy w sieci. Przeciwko ściezkom nartorolkowym podano już tyle faktów, że w żaden sposób nie wytrzymują one obrony. Stąd pewnie zatrudnianie spamerów na forach, bo wszyscy mieszkańcy są przeciwko nim. Pozdrawiam wszystkich rozsądnych, którym jescze szajba nie uderzyła do głów. nie każda inwestycja na którą Unia daje pieniądze ma sens.
~masakra 11-09-2014 1:06
.adsl.tpnet.pl 83... To totalny ...!!. Wszystko mu przeszkadza, nie cierpi sportu, całymi dniami i nocami spamuje przed komputerem!. tomek, sobieszowianin,ojciec, tupacz i wiele innych nicków... Co za OSZOŁOM, MASAKRA!.
~ 11-09-2014 1:08
A dialog znowu się obudził i trolluje. Masakra! Jak upiór - budzi się po północy i zaczyna straszyć. Zmień lekarza człowieku,ten cię oszukuje.
~ola 11-09-2014 1:15
Ty jeszcze nie śpisz spamerze... Poczytaj gościa z godziny 00.32!. Wszystko w temacie, ujadaj sobie dalej...
~do 01:06 11-09-2014 4:15
Jaki ty jesteś głupi. To że parę osób pisze z neostrady to wcale nie oznacza, że to jest jedna i ta sama osoba. Całe Zachełmie ma adresy IP rozpoczynające się od tych cyfr. Idź się lecz człowieku, ty jesteś naprawdę chory z nienawiści do ludzi.
~Tuiteraz 11-09-2014 7:22
Kochani hejterzy tak was rozjątrzyła moja wypowiedź ,a mnie nie chodziło o samą imprezę szumnie nazwaną "Mistrzostwami Polski" (gdyby nie autobus z zawodnikami z klubu z Tomaszowa Lubelskiego, to pewno by się nie odbyła),ale o miejsce umieszczenia w "Jelonce" reportażu czysto sportowego w zakładce zwykłych informacji regionalnej. Czyli w kwestii formalnej.
~@@@matka 11-09-2014 8:27
Do-@@@ojciec.Wszystkie drogi pozamykane-śmiech!!!Jestem pewna,że tam nie byłeś!Złośliwość twoja nie zna granic!!!Pewnie to ty jesteś tym człowiekiem,któremu wszystko co dzieje się w Sobieszowie przeszkadza!Lepiej zajmij się sobą i swoimi dziećmi przed komputerem!!!
~@@@ojciec 11-09-2014 14:28
To ty właśnie tam nie byłaś! Piszesz co ci ślina na język przyniesie, bronisz tych tras w każdym wątku, bez względu na fakty i zwykle nie masz pojęcia o temacie. Przecież próbowałem dostać się do Zachełmia i nici. Musiałem czekać kilka godzin, aż jasnie państwo na wrotkach zejdą z drogi!!! Widać że nie masz żadnych argumentów skoro nie stać cię na merytoryczną ripostę, a tylko personalne wyzwiska!!!
~mieszkаnka 11-09-2014 15:33
Czy organizator pokryje straty mieszkańcom,z powodu tej imprezy?? W sobotę spóźniłam się na umówiona wizytę do lekarza bo musiałam 4 kilometry iść na autobus.Macie trasy asfaltowe to biegajcie sobie po tych trasach pаjace a nie po drogach!! Nie utrudniajcie innym życia!
~@@@matka 11-09-2014 18:37
Do -@@@ojciec.Przestań wypisywać te bzdury!!!Kilka godzin musiałeś czekać; żeby się dostać do Zachełmia-to ciekawe,bo kilka godzin trwały te zawody.A auta puszczali co kilkanaście godzin.Na głupotę nie ma rady!!!Polacy potrafią tylko narzekać i nic nie robić!!!
~@@@matka 11-09-2014 18:44
Sprostowanie:co kilkanaście minut puszczali auta!!!!!!!!!!
~@@@ojciec 11-09-2014 19:05
Hehe, widać że nawet sam nie wiesz co ile puszczali samochody. Plączesz się kłamczuszku! To ty przestań wypisywać te bzdury!!! Zawody trwały kilka godzin i przez tyle czasu droga była zamknięta. Jak nie wiesz to nie pisz! Twoja głuрota jest porażająca!! Wciskasz co chwilę bezczelnie te same kity mimo że nikt nie potwierdza twoich słów. Na drugi raz sam sobie drałuj na piechotę do domu przez jakichś napinaczy na wrotkach, to zobaczysz jak to przyjemnie!
~@@@matka 11-09-2014 19:42
Głupotą to świecisz ty!!!Nie wrotki tylko nartorolki jak już mądralo!!!!Spacerek dobrze ci zrobi,będziesz zdrowszy.Bo pewnie od tego siedzenia przy kompie krążenie nie to!!!!!
~Do 19:42 11-09-2014 22:07
Przestań drzeć mordę, pajacu! Nie potrafisz kulturalnie rozmawiać, to wracaj do PGR-u. Bo pewnie stamtąd przyszedłeś z taką kulturą. Nie nauczono cię do czego służy wykrzyknik i że krzyk w internecie świadczy o nieznajomości netykiety? Jesteś chory człowieku, nikt tu nie wierzy w brednie, jakie wypisujesz z zajadłością pospolitego gimbusa. Jeśli miłośnicy ścieżek nartorolkowych mają tylko takich obrońców, to znaczy to, że żadnych sensownych argumentów na ich obronę nie macie.
~zawodnik1234 12-09-2014 0:01
Ale Ty gosciu sciemniasz na maxa ... PO 1. Bylem tam i auta puszczali co 10-15 minu ! Po 2. Czemu czepiacie sie nas? Nartorolkarzy ? Wyzej byly zawody kolarskie ! Tez pajacu bys tam nie przejechal ! Po 3. "Przestan drzec morde" ? Troche kultury czlowieku do kobiety... idz sie lecz, chociaz pewnie i tak juz za pozno i nikt nawet nie podejmie sie takiego leczenia ...
~Do 23:56 12-09-2014 0:15
O, troll zmienił nicka i dalej spamuje. Poprzedni twój wpis skasowano, to przeksztaciłeś się w "zawodnika". Jeszcze wklejasz po kilka razy ten sam spam. Ty nie jesteś kobieta ani zawodnik, tylko zwykły troll. Chory, nudzący się, spamujący, nędzny człowieczek, który siedzi całymi dniami przed komputerem, zmienia nicki i zaśmieca fora. Zmiataj gimbusie do swej nory i nie wychodź z niej lepiej!
~doda 12-09-2014 0:30
.adsl.tpnet.pl 83... Zablokujcie komentarze tego ...!!!. Wszystko mu przeszkadza, nartorolki, kolarze, biegacze... Co za ...
~do 00:30 12-09-2014 0:47
Po północy budzą się upiory. I dialog rozpoczyna trollowanie.
~do 'klient' 12-09-2014 1:56
Ty jesteś zawodnik ze szczytu czołówki... w trollowaniu!
~pytanie 12-09-2014 2:21
Czy redakcja nie jest w stanie zablokować tego 'klienta'? Popatrzcie jak wygląda wątek - jeden wielki śmietnik. Co najmniej połowa komentarzy to jego. Tak wyglądają wszystkie "dyskusje" o trasach nartorolkowych pod Chojnikiem. Naprawdę ąż się odechciewa zaglądać na ten portal jak się widzi, że jakiś troll zachowuje się tutaj jak na swoim prywatnym folwarku.
~zawodnik1234 12-09-2014 14:05
Jednak jesteście zwykłymi niedorozwiniętymi matołami... Skoro nie dociera do was że to samo ip mają Ludzie z Sobieszowa, Cieplic, Podgórzyna itp... ale do was tam to nie dociera bo jesteście... jak pewnie wasze dzieci, które nic prócz komputeraz poza swiatem nie widzą. ! Loooo wyzwiska od trola -.- o boże, tak to do siebie biorę i szczególnie twoje zdanie, że moje życie straciło sens ! Szkoda mi cie czlowieku... płacą ci za to zebys komentowal i krytykowal ? nie masz odwagi nawet sie ujawnic... Po prostu jesteś ... a nei facet ... kozak przez kabel od internetu, a w prawdziwym świecie to pewnie nawet byś jednego slowa nie wypowiedzial ! Dzieki i czesc ... :)
~ 12-09-2014 14:07
A ja jestem za zostawieniem "klienta" na tym forum! Ilekroć czytam tego spamera, mam niezły ubaw. Istny kabaret! I tak przecież wszyscy wiedzą, że to jeden spamer z Sobieszowa i nikt nie wierzy w to, co pisze. Rozrywka nie do zastąpienia. Najśmieszniejsze jest chyba to, że gość sam nie wie jaki jest śmieszny. Pisz więcej "klient", pośmiejemy się z ciebie jeszcze bardziej. Cała Jelenia Góra ma ubaw z ciebie :DD
~@@@ojciec 12-09-2014 14:54
Również mam niezły ubaw z klienta. Jednak dla dobra forum należałoby go zablokować. Popatrzcie jakiego syfu narobił w tym wątku. Tak samo dialoga należałoby wywalić w kosmos. To pewnie jeden i ten sam troll piszący z dwóch komputerów, więc żadna strata po takim "zawodniku" przebierającym się co chwilę w inny nick lub inny adres IP.
~czytelniczkа 12-09-2014 15:34
Popieram poprzedników! NIE dla chamstwa i spamerstwa w internecie! Droga Jelonko - wystarczająco długo tolerujecie tego trolla klient.box3.pl (176.114.*.*). Wystarczy! Czas na radykalne kroki, skoro upomnienia forumowiczów nie skutkują. Dbajcie o poziom portalu i toczących się tu dyskusji!
~sobieszowianin 12-09-2014 20:32
Trudno nie zgodzić się z przedpiśćcami. Ubić bakterię zanim rozpleni się jeszcze bardziej !!
~szok 13-09-2014 1:41
4 ostatnie wpisy tego samego wariata!!!. Jakim to trzeba być ..., żeby pod różnymi nickami takie brednie wypisywać i wyzywać ludzi!. Zbadaj się człowieku jak najszybciej, chociaż uważam, że na ratunek jest już za pozno...
~Ania K. 13-09-2014 3:51
dialog.net.pl (78.8.*.*) też należałoby zbanować. Zwróćcie uwagę, że ten gość nic sensownego i na temat nigdy nie pisze, a jedynie zaczepia użytkowników i ich obraża. Redakcjo! Zróbcie porządek z trollami!
~ 13-09-2014 15:10
dialog.net.pl (78.8.*.*) to jakiś ordynarny ujadacz z teatru Norwida. Atakuje tylko wszystkich jak wściekły kundel, a niczego wartościowego nie pisze. Takie osobniki raczej nie zachęcają do pójścia do teatru. Ban na IP to dobre rozwiązanie dla tego prostaka, forum i kultura dyskusji na nim na pewno na tym tylko zyskają.
~do wyżej 13-09-2014 19:13
Ty naprawdę masz coś z banią!. Spamujesz pod różnymi nickami i myślisz, że tego nie widać...Co za g...k, szkoda już nawet cokolwiek pisać...
~u w a g a !! 13-09-2014 19:30
Uwaga na trolla dialog.net.pl (87.105.*.*). Poprzednio pisał na zamówienie pochlebne tekściki o Papaju pod różnymi nickami. To jakiś zawodowy troll i spamer !
~ 13-09-2014 19:34
dialog.net.pl (87.105.*.*), dialog.net.pl (78.8.*.*) i klient.box3.pl (176.114.*.*) to jest JEDEN I TEN SAM TROLL korzystający z różnych sieci w zależności od potrzeby. Często preparuje "dyskusje" z samym sobą i sam siebie broni. Poznać go po tym, że jego aktywność forumowa sprowadza się tylko do atakowania i obrażania forumowiczów argumentami ad personam, a nic merytorycznego nigdy nie pisze. moderacja powinna zablokować wszystkie trzy adresy IP, to będzie spokój na forum. Ten troll i tak niczego sensownego nie wnosi do dyskusji.
~ 14-09-2014 1:01
Ten dialog to rzeczywiście jakiś chоrу człowiek. Musiał uciec z jakiegoś psуchiatrуka. wygląda na to że ban na IP to jedyne wyjście. Dość tolerowania przуgłupów na tym pоrtalu!
~łyżworolkarz 14-09-2014 10:20
Witam.MAm pytanie a co z łyżworolkowcami, czy są dyskryminacji. Proponuję zorganizować zawody dla tego typu zawodników, z uwzględnieniem Oldbojów, 50 plus.
~kierоwca 14-09-2014 15:07
Łyżworolkowcy, nartorolkowcy, narciarze biegowi, wrotkarze... Kurna, ludzie, biegajcie sobie po swoich trasach biegowych (już dziurawych) i nie blokujcie ludziom dróg!!!!!!! Potem dziwicie się że kierowcy was nie lubią.
~do wyżej 14-09-2014 22:52
Znowu mu przeszkadza obiektywna opinia człowieka!. Co za ..., wszystko mu się nie podoba. Większość komentarzy jednego spamera, który jeszcze ściemnia, że to nie tylko on pisze z tego IP... A wszystkie wypociny w jednakowej treści...
~atena 14-09-2014 23:25
Przestańcie robić tyle szumu o jedną imprezę sportową.
~hefajstos 15-09-2014 0:47
Znowu listonosz trolluje z kilku komputerów (raz "dialog", raz "klient"). Ty człowieku naprawdę powinieneś się leczyć. Skąd w tobie tyle zawiści i frustracji? Mało płacą na poczcie? Mam nadzieję, że wkrótce cię wywalą z roboty za to trollowanie (czasami nawet z serwerów twojego pracodawcy). Jak zabraknie kasy na internet, to może w końcu się przymkniesz, pаcanie.
~rowerzуsta 15-09-2014 1:02
A śmietnika do dzisiaj nikt nie sprzątnął po tych "zawodach". Byłem dzisiaj na rowerze na trasach nartorolkowych i na parkingu i sуf zostawili po sobie taki, że aż wstyd! Co za brudasy! Takich "zawodników" to powinno się gonić stąd a nie zapraszać. Przyjeżdżają, zostawiają po sobie śmietnik, odjeżdżają i resztę mają gdzieś. Kto teraz będzie sprzątał? A dyrektor KPN jak zwykle zadowolony z siebie. Wlepić wysoką karę organizatorowi i dyrektorowi to na przyszłość nauczą się organizacji zawodów! Karkonoski Park Narodowy już od dłuższego czasu przypomina jeden wielki chlеw.
~do wyżej 15-09-2014 18:50
2 ostatnie wpisy znowu jednego barana, pod różnymi nickami!. Wszystko mu przeszkadza, to już zaawansowana choroba!. MASAKRA!!!.
~ 15-09-2014 20:24
Ha ha ha! Komedia! Nawet więcej niż dwa. Policz "dialog" wszystkie wpisy z neostrady, to się okaże, że jedna osoba napisała kilkadziesiąt komentarzy. A na całym portalu to kilka tysięcy przez kilka dni. Na twoją wrodzoną głupotę "dialog" to już żaden lekarz nie pomoże. Konieczna jest izolatka. Pisz więcej, całe forum ma niezły ubaw z ciebie ...
~Ela 15-09-2014 22:18
To ja też chyba jestem tym samym użytkownikiem, bo też mam neostradę. Buhahaha! Dialog, chciałabym cię poznać w realu! nie wierzę, że tak może się zachować człowiek, musisz być jakimś botem z losową modyfikacją tekstów xd
~ 16-09-2014 18:44
"Baran" to ulubione słowo "dialoga". Pewnie jakiś pastuch z PGR-u na emeryturze. Ogólny poziom kultury też wskazywałby na to.
~do wyżej 16-09-2014 19:04
I kolejny odzew spamera jelonki!. Tym razem 3 spamy!. Dziwne, że za każdym razem się tłumaczy z adresów IP. Szkoda czasu na takiego głupka!. Spamuj dalej wszystkie artykuły, w szczególności sportowe. Baw się dobrze! Głupkowi trzeba ustąpić...
~do 19:04 17-09-2014 4:01
Spamer po raz kolejny zmienił sieć i teraz pisze z neti. Rany, co za g...k. Zapomniał, że styl komentarzy go zdradza. I te ciągłe paranoiczne podejrzenia, że wszyscy piszący z neostrady to jedna osoba. Zajmij się lepiej pakowaniem paczek na poczcie. Przestraszyłeś się po tym, jak cię rozszyfrowano i zmieniłeś sieć? I tak jesteś bez trudu rozpoznawalny. Zdradza cię twoja paranoja, chory człowieku.
~do wyżej 17-09-2014 13:06
I znowu to samo... Co za śmieciarz internetowy!. Nie odpuści... Lecz się chłopino!
~Do 13:06 17-09-2014 14:04
Na twoje leczenie już niestety za późno. Tutaj konieczna jest izolatka i trwałe odcięcie od internetu!
~do spamera 17-09-2014 18:09
Chłopie, piszą ci ludzie, że jesteś bez mózgiem, a ty dalej to samo... ,,klient box...`` ,,dialog...`` ,,netia.com`` teraz ,,78.8... `` Czego ci więcej trzeba... Siedzisz całymi dniami i nocami i pierdzielisz takie głupoty na forach!. Co z tego masz, anonimowy ...!.
~do hejtera 18-09-2014 2:02
Lubię jak się wkurzasz. Ale to wszystko co o tobie piszą to niestety prawda. Rozszyfrowali cię jak produkowałeś spam na zamówienie hejtując Termy czy broniąc marnych sztuk w Teatrze, to teraz rozdajesz razy na ślepo, na lewo i prawo. Nie ma już kaski ze spamu? Jaka szkoda. Zdradziłeś się też, że jesteś pracownikiem Poczty Polskiej. Mało płacą przy pakowaniu paczek, to trzeba dorabiać spamem? Ty jesteś człowieku chory z nienawiści i frustracji, a twój język najlepiej świadczy, że mamy do czynienia z jakimś popapranym psycholem.
~do wyżej 18-09-2014 19:04
Jacy ludzie oszołomie???. Tylko ty tutaj spamujesz buraku!!!. Nikt po za tobą nie odpowiada... Na jakiej poczcie, jaki teatr???. Co ty za bzdury piszesz, już ci lekarz nie pomoże!.
~@ dialog 18-09-2014 21:02
Wkurzaj się dalej, etatowy spamerku od Papaja i teatru, pakowaczu paczek. Myślisz że nie wiem kim jesteś? Myślisz że tak trudno cię namierzyć? Za głupi jesteś na to, żeby się dobrze zakamuflować. Dziwne, że jeszcze cię tu tolerują. Ale już niedługo. Po komentarzu widzę, że nerwy już całkiem ci puszczają. I bardzo dobrze, o to chodzi :-))
~do wyżej 19-09-2014 12:09
Jakie nerwy .. Ludzie się z ciebie śmieją !. 24h na dobę tu jesteś!. Co za pacjent, MASAKRA!,
~ola 19-09-2014 18:43
Dajcie spokój, nie odpisujcie temu spamerowi-.adsl.tpnet.pl 83... On wszystkich, którzy go krytykują już rozszyfrował... To zwykły flustrat i nieudacznik, schowany za klawiaturą!. Nie dawajcie mu pożywki!.
~do trolla 19-09-2014 21:47
Jak pakujesz paczki na poczcie, to też gadasz sam ze sobą? Jak mówisz do siebie: na zmianę "Olu" i "do wyżej"? A ja się wciąż śmieję z chorego człowieka, co to we wszystkich widzi cechy, które... ma on sam :-)))
~Anna P. 19-09-2014 22:17
Proponuję nie odpowiadać na wpisy trоlli 78.8.*.*, 78.10.*.*, "klient", dialog itd. Oni dobrzy są tylko w jednym - оbrażaniu innych. Szkoda że nie ma tu oceniania. Na innym pоrtalu tez się udzielają i zbierają same minusy. No ale to też spisek i jedna osoba siedzi 24h na dobę i robi im na złość. Paranоja widać jest nieuleczalna.
~do wyżej 20-09-2014 11:50
Sam pajacu dalej do siebie piszesz???. ŻENADA!. ,,do trolla'' ,,Anna P.'' Myślisz, że kogoś nabierzesz... Spamuj dalej, powodzenia! Ludzie już ci nie dadzą pożywki dla twojego trolowania...
~ 20-09-2014 15:22
A troll 78.10.*.* dalej snuje swoje paranoidalne wymysły. Ty człowieku naprawdę jesteś chory! Nie masz na lekarza? Daj anons do portalu, może się znajdą litościwi, którzy zechcą ci pomóc.
~do wyżej 20-09-2014 19:18
Nareszcie, czekałem na twój bełkot... Brak słów...
~ 20-09-2014 21:12
Co byś ty zrobił trollu beze mnie? Umarłbyś... z głodu.
~do wyżej 20-09-2014 23:46
Nie znudziło ci się to siedzenie tutaj i spamowanie?. Przecież tu nikt po za tobą nie zagląda... Zadajesz sobie sprawę, że jesteś nienormalny...
~do 23:46 21-09-2014 1:34
Jak widać najwięcej zaglądasz tutaj ty. Nudzący się, żałosny troll bez przyjaciół, z nieszczęśliwym życiem...
~do wyżej 21-09-2014 16:59
No, tak trzymaj, troluj dalej!. Wszyscy już myśleli, że przestałeś spamować...
~do trolla 22-09-2014 0:49
Wszyscy czyli ty. Tylko że ty nie myślisz. Więc kto?
~do wyżej 22-09-2014 5:35
No, chłopino, wielki szacun za wytrwałość... Jesteś wielki!
~do spamera 22-09-2014 17:48
Do ciebie trudno mieć jakikolwiek szacunek. Wielki jesteś tylko w spamowaniu.
~do wyżej 22-09-2014 18:39
Nic o Poczcie nie napisałeś!. Jesteśmy wszyscy zawiedzeni...
~do hejtera 22-09-2014 19:57
Znowu zmienił ci się adres IP, spamerku. Ale ja wszystko zapisuję i jeden rzut oka potem wystarczy, żeby się przekonać, czy to ty, czy nie ty. Krótko mówiąc: masz już przechlapane na tym portalu. Bez względu na to, co napiszesz... :-))
~do wyżej 22-09-2014 20:36
Ty tutaj naprawdę cały czas siedzisz oszołomie???. I jeszcze zapisuje... Posmarkałem się ze śmiechu... hahahaha
~do smarkacza 23-09-2014 0:54
Biegnij do mamusi, to ci wytrze nosek. Albo do dyrektora teatru - dostaniesz podwyżkę za głupie wpisy i humorek ci się poprawi. Jaki teatr, tacy spamerzy.
~do wyżej 23-09-2014 19:34
Najpierw Poczta, teraz teatr... To pewnie jakieś urazy z dzieciństwa!. Myślę, że jakaś dobra terapia powinna ci pomóc wyjść z tej traumy...
~ 23-09-2014 20:11
Właśnie, kto jeszcze ci płaci, dialog? PIS za hejtowanie term? Jesteś chory człowieku, naprawdę. Ale życie spamerów jest baaardzo krótkie. Już się tobą zajmują.
~do wyżej 24-09-2014 18:00
Ty jeszcze tutaj się męczysz???. Naprawdę współczuje...
~ 24-09-2014 22:44
Ty to musisz być masochistą, dialog. Można się uśmiać z forumowego błazna.
~do wyżej 25-09-2014 0:45
No nareszcie jest spamik... Wszyscy już byli załamani!.
~ 25-09-2014 19:03
A jednak jesteś masochistą. Sadystą też. Nie możesz żyć bez spamu i katuje innych spamem. Próbowałeś leczenia farmakologicznego? To często pomaga, spróbuj.
~do wyżej 25-09-2014 20:35
Piszesz o spamowaniu, to poczytaj sobie chłopino swoje żenujące wpisy, których tu jest mnóstwo i zmień lekarza...
~do wyżej 26-09-2014 1:48
Piszesz te wypociny, a sam dokładnie to robisz... Na wszystkich artykułach jelonki się udzielasz, filozofujesz, a tutaj już zapuściłeś korzenie i czekasz tylko żeby odpisać ludziom, którzy poznali się na twoim spamowaniu... Chłopie, ogarnij się, zajmij się czymś pożytecznym!
~do klauna 26-09-2014 19:44
Hehe, рajac już nawet sam ze sobą rozmawia. Oczywiście w sposób jaki on tylko potrafi - wyzwiskami. Nawet wobec samego siebie. Naprawdę nie widzisz, jakie jesteś śmieszny? Beka do kwadratu z forumowego błazna xDD
~do wyżej 28-09-2014 0:13
A ten dalej spamuje... Wygrałeś ..., jesteś najlepszym spamerem jelonki!!!. Gratulacje!. Bez odbioru, szkoda mi czasu dla ciebie ...
~do mazgaja 30-09-2014 17:53
A ty przegrałeś. Zostałeś pokonany swoją własną bronią, trolliku. Specjalnie poświęcałem czas na ciebie, żeby cię upokorzyć. A teraz biegnij do mamusi - niech wytrze nosek zapłakanemu trollikowi.
~do gamonia 1-10-2014 1:10
Nie wytrzymał g...k... Kilka dni spokoju i jednak powrócił troll!!!. Ty naprawdę masz coś z deklem!.
~hе he 1-10-2014 13:24
Już się żegnał i znowu wrócił. Ha ha ha! I kto tu jest trollem? Każdy rozsądny czytelnik bez trudu zauważy, że ty! Trollowanie i spamowanie to całe twoje życie, biedaku umysłowy. Nawet spać po nocach nie możesz. Każdym kolejnym swoim wpisem tylko potwierdzasz słowa swoich wrogów na swój temat.
~do wyżej 2-10-2014 1:03
Jakich wrogów oszołomie???. Tylko ty tu ziejesz jadem... Co za pacjent, ręce opadają...
~do pacana 2-10-2014 17:02
Miłoszku, widać że poezja i teatr ci nie służą. Może czasem odejdź od kompa i zwyczajnie wyjdź na świeże powietrze. Jak przewieje ci główkę, to może wytrzeźwiejesz. Czego tobie i wszystkim życzę :-))
~do wyżej 3-10-2014 0:13
Ten znowu z teatrem... Jeszcze napisz o poczcie polskiej coś ciekawego... Cały czas tu spamujesz, a piszesz na innych!. Zwykły troll.
~do niezguły 3-10-2014 0:57
Idź sklecaj wierszyki lepiej. Musisz być faktycznie życiowym niezgułą i ordynarnymi komentarzami odreagowujesz fakt, że jesteś życiowym fajtłapą.
~do wyżej 3-10-2014 12:47
Dzieciaku, pisałeś wcześniej o Poczcie Polskiej, potem o teatrze, a ostatnio o wierszykach... Co jeszcze wymyślisz oszołomie?
~do marudy 3-10-2014 16:28
Ale ty masz smutne życie, spamerku. Kolejny dowód jak teatr robi z ludzi pokurcze. Wielki "miłośnik" sztuki... Buhahaha! Jesteś karykaturą wszystkiego, czego bronisz.
~do wyżej 4-10-2014 0:14
,,Kolejny dowód'' ,,teatr'' ,,miłośnik sztuki'' Stary, przeczytaj jeszcze raz ten twój śmieszny spam i jak najszybciej zgłoś się do lekarza!. Chociaż uważam, że zmiany w twoim mózgu już są nieodwracalne...
~do psychola 4-10-2014 23:33
Na twój przypadek lekarz już jest bezradny. Pomoże tylko izolatka. Nie tobie, innym...
~do wyżej 5-10-2014 16:08
No i po co powtarzasz to co napisze... Przecież wszyscy wiedzą, że potrzebny ci jest lekarz, a ty odwracasz kota ogonem...
~do cioła 5-10-2014 17:35
A ja powtarzam, że u ciebie lekarz jest bezradny. Tylko izolatka, najlepiej więzienie. Za spamowanie, obrażanie, hejtowanie, zniesławianie itd. W końcu ktoś się wkurzy i zgłosi twój przypadek na policję. Przetrząsną ci kompa, na pewno znajdą nielegalne oprogramowanie przy okazji. I tak się skończy karierka poety-spamerka...
~do wyżej 5-10-2014 22:06
Rzeczywiście nie ma dla ciebie już ratunku... Tak mi oszołomie!.
~hе hе 5-10-2014 23:53
Beka na maxa z dialoga. nikt tak nie potrafi robić z siebie przygłuрa jak on. Można się nieźle uśmiać z gościa :D
~do spamera 6-10-2014 21:15
Nic do ciebie nie dociera buraku!. To już nawet nie jest śmieszne, raczej żałosne...
~do mazgaja 6-10-2014 21:26
Nie płacz, dzieciaku. Leć do mamusi - niech ci wytrze nosek. Przestań zachowywać się jak lala i pokaż choć raz, że jesteś mężczyzną, a nie mazgajem.
~do wyżej 7-10-2014 6:15
Widzisz gamoniu żeby ktoś tu płakał... Ludzie śmieją się jedynie z twoje głupoty i tych śmiesznych wypocin!.
~do biduli 7-10-2014 19:10
Ty płaczesz. Przecież widać, że odreagowujesz w ten sposób własną frustrację. Biedny, samotny, zakompleksiony płaczek. Nawet nie mam sumienia, żeby odpłacić ci takimi samymi wyzwiskami jak ty to robisz, bo zasługujesz jedynie na litość. Im bardziej się wkurzasz, tym bardziej pokazujesz jaki jesteś żałosny.
~do gamonia 7-10-2014 21:09
Biedny, żałosny, zakompleksiony flustrat!. To dokładnie o tobie mowa buraku!. Cały czas się chłopie powtarzasz, a do tego musisz być strasznie samotny, bo kto normalny by siedział cały czas na jelonce i głupoty wypisywał...Na innych portalach też można spotkać twoje beznadziejne spamy! Ty naprawdę myślisz, że te twoje wypociny kogoś wkurzają?. To jest po prostu śmieszne, chore i żałosne!.
~do beksy 7-10-2014 21:55
Płacz, płacz, wykrztuś wreszcie całą swoją frustrację, te poczucie porażki które cię prześladuje, wstyd, który cię męczy... Nie krępuj się! Tak, to rzeczywiście może ci pomóc. Przynajmniej na chwilę, da ulgę, pewną wewnętrzną harmonię, jakiej brak cię prześladuje od długiego czasu. Wszyscy ci z chęcią pomożemy, "dialog", przecież jesteśmy ludźmi, prawda? :-) Nikt ci tu przecież źle nie życzy. Dałem twoje komentarze do przeczytania jednemu psychiatrze - stwierdził, że nie należy ci przeszkadzać. Chcesz jeszcze pogadać o swoich problemach, wypłakać się szczerze? Chętnie wysłucham, spróbuję ci pomóc...
~do głąba 8-10-2014 12:00
Ty naprawdę jesteś idiotą!. Wątpię, żeby jakikolwiek lekarz był w stanie ci jeszcze pomóc...
~do psychola 8-10-2014 15:07
Zmień płytę ciapuś, bo ci się zacięła. Biedny, sfrustrowany nieszczęśnik...
~do wyżej 8-10-2014 22:40
Cały czas się powtarzasz prostaku!. Naprawdę nie masz nic innego do roboty, tylko czekasz na odzew. Tak ci się to spodobało, to już uzależnienie...
~do dekla 9-10-2014 2:48
Ale ty jesteś żałosny, człowieku. Szkoda że sam siebie nie widzisz. Spójrz do lustra czasem, może jak zobaczysz ordynarną, wykrzywioną z nienawiści gębę to się zastanowisz nad sobą.
~do wyżej 9-10-2014 19:09
2:48- O tej godzinie się śpi, a nie pisze takie głupoty!. Masz jakiś problem, proponowałem ci spotkanie, jednak ty najmądrzejszy jesteś tylko za klawiaturą, anonimowo. Pewnie z domu nawet nie wychodzisz...
~do frustrata 9-10-2014 23:12
Biedny, zakompleksiony frustracik...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group