Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 31 grudnia
Imieniny: Sylwestra, Mariusza
Czytających: 14003
Zalogowanych: 79
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Niewypały przy stacji benzynowej

Poniedziałek, 30 maja 2011, 14:50
Aktualizacja: 21:11
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Niewypały przy stacji benzynowej
Fot. Angela
Kilka sztuk amunicji niewiadomego pochodzenia wykopano dziś po godzinie 14 podczas prac ziemnych w pobliżu stacji benzynowej BP na rogu al. Jana Pawła II i ulicy Grunwaldzkiej w Jeleniej Górze.

W związku z potencjalnym zagrożeniem przez kilka godzin stacja została wyłączona z użytkowania. Cały plac został ogrodzony policyjną taśmą, na miejscu są również policjanci i strażacy, którzy pilnują by nikt nie wchodził na zagrożony wybuchem teren. Wezwano już grupę sapersko-minerską z Bolesławca, która zabierze wybuchowe znalezisko i zdetonuje je na poligonie wojskowym. Jak na razie nie wiadomo, ile konkretnie sztuk oraz jakiego rodzaju amunicję wykopano. Specjaliści dojechali na miejsce po godzinie 17.

W związku z zamknięciem terenu stacji mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na jednym z bardziej newralgicznych skrzyżowań w Jeleniej Górze.

Sonda

Czy zdarzyło Ci się, że samochodem wpadłeś/aś w poślizg, ale nic się nie stało?

Oddanych
głosów
541
Tak
81%
Nie
19%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Polska Paradoksów A.D. 2026
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Aktualności
Wieża Książęca znów zachwyca
 
Aktualności
Koniec stacji PKP w Mikułowej
 
Karkonosze
Ratownicy wchodzili na Śnieżkę po pijanego!
 
Kilometry
Spaliło się pół ciężarówki
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group