Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 5638
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Nietrzeźwy dziadek opiekował się 2–letnią wnuczką

Piątek, 21 grudnia 2012, 7:52
Aktualizacja: 7:53
Autor: 112
Policjanci zatrzymali na ulicy nietrzeźwego mężczyznę, który w takim stanie opiekował się małym dzieckiem. Badanie na zawartość alkoholu wykazało u niego 2,5 promila. Był wulgarny wobec przechodniów, a dziewczynka wybiegała na jezdnię.

W środę (19 grudnia) policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o narażenie swojej 2-letniej wnuczki na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

- Tego dnia około godziny 16.00 policja otrzymała zgłoszenie, że na jednej z ulic w Piechowicach pijany mężczyzna wulgarnie odnosi się do przechodniów i ma pod opieka 2-letnią dziewczynką, która wybiega na ulicę – informuje oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze podinsp.. Edyta Bagrowska.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a dziewczynka do placówki opiekuńczej. Jeżeli potwierdzi się, że 44-latek sprawując opiekę w takim stanie naraził swoją wnuczkę na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia wówczas grozić mu może nawet do pięciu lat pozbawienia wolności. O sytuacji został powiadomiony sąd rodzinny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group