Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 19693
Zalogowanych: 102
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nietrzeźwa przyjechała autem do dzielnicowego

Wtorek, 27 lutego 2018, 13:49
Aktualizacja: 13:54
Autor: 112
Jelenia Góra: Nietrzeźwa przyjechała autem do dzielnicowego
Fot. KMP Jelenia Góra
Wczoraj (26.02) około godziny 14.20 do dzielnicowego mł. asp. Jarosława Rutki z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zgłosiła się 60–letnia jeleniogórzanka po poradę. Przyjechała autem, choć wcześniej piła.

Dzielnicowy wyczuł od kobiety zapach alkoholu. Postanowił przebadać ją na zawartość alkoholu w organizmie, gdyż chwilę wcześniej będąc przed budynkiem komisariatu widział, że przyjechała autem. Przeprowadzone badanie wykazało ponad 1 promil.

- W tej sytuacji dzielnicowy zatrzymał kobiecie prawo jazdy, a za popełnione przestępstwo odpowie ona przed sądem. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do dwóch lat, wysoka grzywna oraz zakaz kierowania pojazdami na kilka lat – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
534
Pod domem/blokiem na parkingu
57%
W garażu
34%
W inny sposób
9%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Ta pozycja snu niszczy kręgosłup, a większość śpi tak codziennie
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Ciekawe historie i inne opowieści
Odczarować śmierć
 
Ciekawe historie i inne opowieści
Zamiłowanie do militariów przekazał mi ojciec
 
Aktualności
Zaklęcie "Żabek" rozświetliło miejską choinkę
 
Aktualności
Spotkanie z dyrektorem KPN w Sobieszowie
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group