Niedziela, 2 kwietnia
Imieniny: Franciszka, Władysława
Czytających: 3649
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Niespokojna ulica Zielona

Sobota, 2 lipca 2016, 9:00
Aktualizacja: 9:02
Autor: Robert Czepielewski
Jelenia Góra: Niespokojna ulica Zielona
Fot. Robert Czepielewski
Kilka miesięcy temu informowaliśmy o kradzieży kamer monitoringu z budynków przy ul. Zielonej w Cieplicach. Niestety spokój tego uroczego osiedla znów został zakłócony przez wandali i złodziei. W czwartek (30.06) koło południa nieznani sprawcy włamali się do wózkowni w bloku przy ul. Zielonej 3. Zabrali dwa rowery.

- Po kradzieży kamer monitoringu z budynków, zastanawiałam się z mężem, kiedy zaczną okradać mieszkania? A kiedy zniszczone zostały wideodomofony, zaczęliśmy łączyć fakty. To tak, jakby złodzieje szykowali sobie teren pod włamania - powiedziała mieszkanka jednego z bloków.

Po kradzieży w wózkowni, nocą ktoś próbował wyrwać kamerę nad windą w bloku nr 4… - W domkach jednorodzinnych, w pobliżu naszej ulicy, co tydzień okradają jakiś garaż. A ostatnio sąsiadowi w biały dzień wyprowadzili dwa rowery - żali się pan Marek, mieszkaniec osiedla.

Rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze podinsp. Edyta Bagrowska, poproszona o komentarz w sprawie ul. Zielonej twierdzi, że nie ma podstaw, by łączyć kradzież kamer z innymi wydarzeniami, bo podejrzani o to, zostali zatrzymani. Natomiast w sprawie kradzieży rowerów w wózkowni przy ul. Zielonej trwają czynności operacyjne, które prowadzi II posterunek Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (26)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy pensje prezydentów miast, burmistrzów i wójtów są adekwatne do wykonywanej przez nich pracy?

Oddanych
głosów
498
Tak, to odpowiedzialna praca
15%
Dostają trochę za dużo
20%
Dostają o wiele za dużo
33%
To oburzające ile zarabiają
32%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group