Poniedziałek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 4293
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Łódź: Niepokonany Gokor Chivychyan

Piątek, 30 marca 2012, 0:58
Aktualizacja: Piątek, 30 marca 2012, 20:53
Autor: MDvR
Łódź: Niepokonany Gokor Chivychyan
Fot. użyczone
Łódź była w miniony weekend gospodarzem seminarium sztuk walki z niepokonanym w 400 walkach zawodowych Gokorem Chivychanem z USA. Organizatorem były Sifu Wojciech Adamusik, który niespełna dwa tygodnie temu poprowadził seminarium w Jeleniej Górze w akademii sztuk walki Pawła Krażewskiego.

Gokor Chivychan to niekwestionowany mistrz grapplingu oraz MMA. Stoczył 400 zawodowych walk i nie przegrał ani jednej. W swojej szkole Hayastan MMA Academy w USA przygotowuje najlepszych zawodników do najbardziej prestiżowych zawodów na świecie m.in. UFC. Sifu Paweł Krażewski i Sifu Wojciech Adamusik mieli okazję trenować z mistrzem w USA.

Nie było to pierwsze seminarium poprowadzone w Polsce przez mistrza Gokora. W seminarium wzięło udział około 80 uczestników nie tylko z Polski. Jelenią Górę reprezentowała akademia sztuk walki Pawła Krażewskiego w składzie: Sifu Paweł Krażewski, Marta Banucha, Magdalena Zasada, Milena Struska, Michał Struski, Dawid Andruszkiewicz, Daniel Werkowski, Martin Werkowski, Marcin Kukiełka.

W piątek odbyła się lekcja prywatna, na której program obejmował obejścia gardy, ucieczki z zagrożonych pozycji i techniki kończące. Dwa kolejne dni upłynęły na rzutach, obaleniach, duszeniach, ucieczkach, kontroli partnera, technikach kończących. Sensei Gokor tłumaczył każdy szczegół wyjaśniając dlaczego często założone dźwignie nie działają. Uczestnicy mieli okazję zadawać pytania i dociekać przyczyny swojej niewiedzy. Sensei Gokor Chivychyan po raz kolejny wzbudził podziw, nie zawiódł oczekiwań i obudził apetyt na więcej.

Akademia sztuk walki Pawła Krażewskiego zaprasza na zajęcia sztuk walki: MMA, Jeet Kune Do, BJJ Gwardia ul. Nowowiejska 43 - www.jkdpoland.com

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group