Czwartek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 4349
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nieletni wandal niszczył, włamywał się i kradł

Sobota, 11 czerwca 2011, 8:24
Aktualizacja: 8:42
Autor: Angela
Przed sądem rodzinnym stanie 15 – letni wandal, który został zatrzymany przez policję za to, że z nudów rozbił neon reklamowy o wartości około 600 zł. Jak się później okazało, jest on również sprawcą co najmniej kilku kradzieży z włamaniem do altanek.

15 – latek został zatrzymany w miniona środę przez policjantów z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze. Jak ustalili funkcjonariusze, nieletni w maju br. z nudów kamieniem rozbił neon reklamowy o wartości 600 zł na szkodę jednej z jeleniogórskich firm. Policjanci w trakcie czynności ustalili również, że chłopak ma na koncie kilka kradzieży z włamaniem do altanek.

- Jego łupem padły narzędzia ogrodnicze, radioodtwarzacze i inne przedmioty. Jak się różniej okazało, elementy metalowe nastolatek sprzedał w jednym z jeleniogórskich skupów złomu. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny. Za wcześniej popełnione czyny karalne chłopak decyzją sądu trafił do jednego z młodzieżowych ośrodków socjoterapii – mówi podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy jeleniogórskiej policji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group