Niedziela, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 2611
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nielegalnie wchodzą na wieżę widokową

Wtorek, 1 marca 2022, 7:02
Autor: WAC
Jelenia Góra: Nielegalnie wchodzą na wieżę widokową
Fot. Czytelnik
Mimo że wieża widokowa na Sołtysiej Górze w Jeleniej Górze – Cieplicach nie została jeszcze udostępniona, to osoby postronne przez wybite okno mogą praktycznie bez przeszkód wchodzić do obiektu – mówi pan Jacek. Na dowód nasz Czytelnik przysłał nam zdjęcia wykonane przez znajomych wewnątrz obiektu kilka dni temu.

Odbiór rzeczowy odnowionej wieży widokowej na Sołtysiej Górze odbył się pod koniec ubiegłego roku. Nie oznacza to jednak, że budowla jest już dostępna dla chcących podziwiać roztaczające się z niej widoki. Niestety jeszcze przez zakończeniem prac, ktoś ukradł instalację fotowoltaiczną, która miała służyć do oświetlenia obiektu. Wandale zniszczyli też rolety w oknach na parterze budowli. W tej sytuacji nie jest jeszcze znana data otwarcia wieży dla zwiedzających. Nastąpi to po naprawieniu uszkodzeń poczynionych przez wandali oraz zagęszczeniu sieci monitoringu.

Sprawą niewłaściwego zabezpieczenia wieży na Sołtysiej Górze zainteresowaliśmy Straż Miejską.

Na miejsce udał się nasz patrol, który potwierdził spostrzeżenia Czytelnika Jelonki.com – mówi zastępca komendanta SM Jacek Winiarski. - Sprawa zgłoszona została do właściwego wydziału Urzędu Miasta, celem wykonania zabezpieczenia uniemożliwiającego wchodzenie na wieżę osób postronnych.

Twoja reakcja na artykuł?

6
7%
Cieszy
14
16%
Hahaha
6
7%
Nudzi
0
0%
Smuci
33
37%
Złości
31
34%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (30) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group