Niedziela, 28 czerwca
36°C Jelenia Góra
reklamy

Nielegalni turyści z Armenii

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Sukcesem zakończyła się wspólna akcja funkcjonariuszy z Posterunku Straży Granicznej w Kowarach oraz czeskich policjantów, którzy udaremnili nielegalne przejście przez granicę czterem Ormianom.

reklamy

Podczas patrolu w Karpaczu pogranicznicy zatrzymali trzech obywateli Armenii, którym kończył się okres ważności wiz, uprawniających do pobytu w Polsce – informuje por. Jolanta Woźniak z Łużyckiego Oddziału Straży Granicznej

Pogranicznicy usiłowali ustalić termin powrotu cudzoziemców do swojego kraju. Ci jednak uparcie twierdzili, że nie wiedzą, kiedy wrócą do ojczyzny i jako turyści udawali się w góry.

Powiadomiono stronę czeską o zaistniałej sytuacji. Po przekroczeniu granicy Ormianie zostali zatrzymani funkcjonariuszy czeskich służb. Podczas zdarzenia dodatkowo zatrzymano kolejnego Ormianina, który przeprowadzał pozostałą trójkę przez granicę.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka