Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 4 kwietnia
Imieniny: Benedykta, Wacława
Czytających: 10679
Zalogowanych: 67
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Nielegalne automaty

Sobota, 9 października 2021, 6:57
Autor: WAC
Region: Nielegalne automaty
Fot. KAS
Dolnośląska Krajowa Administracja Skarbowa podsumowała kolejny miesiąc działań skierowanych przeciwko nielegalnemu hazardowi.

We wrześniu funkcjonariusze KAS skontrolowali lokale znajdujące się na terenie: powiatu wrocławskiego, oławskiego, lwóweckiego, świdnickiego oraz Legnicy, Lubina i Głogowa. W kontrolowanych punktach ujawniono łącznie 25 nielegalnych automatów do gier oraz pieniądze w wysokości 27 tysięcy złotych. Zabezpieczone urządzenia i pieniądze zostały zatrzymane jako dowody w sprawie i przekazane do magazynu depozytowego.

Za posiadanie nielegalnych automatów grożą kary w wysokości 100 tys. zł od jednego urządzenia. Taką karę pieniężną może ponieść nie tylko właściciel nielegalnych automatów, ale także osoba, która wydzierżawia lub wynajmuje lokal, w którym umieszczane są te urządzenia. Za organizowanie gier hazardowych oprócz grzywny, grozi również kara pozbawienia wolności do trzech lat lub obie kary łącznie.

Twoja reakcja na artykuł?

15
38%
Cieszy
15
38%
Hahaha
5
13%
Nudzi
2
5%
Smuci
0
0%
Złości
2
5%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Co jest największą zmorą jeśli chodzi o śmiertelne wypadki na drogach?

Oddanych
głosów
276
Brawura kierowców
64%
Pijaństwo i jazda pod wpływem
30%
Kiepski stan naszych dróg
6%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Mózg nie psuje się sam. My go codziennie zużywamy
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
112
Zderzenie koło sądu
 
Aktualności
Miejska Droga Krzyżowa w sercu Jeleniej Góry
 
Aktualności
Autyzm to nie choroba
 
Aktualności
Jest opiekun Bike Parku Czarne
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group