Czwartek, 22 lutego
Imieniny: Marty, Magłorzaty, Piotra
Czytających: 9514
Zalogowanych: 19
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

klasa A i B: Niedzielny rozkład jazdy niższych lig

Piątek, 21 października 2011, 14:06
Aktualizacja: 14:07
Autor: Przemo
klasa A i B: Niedzielny rozkład jazdy niższych lig
Fot. archiwum
W niedzielę, 23. października na boiska wybiegną piłkarze walczący o mistrzostwo klasy A i B. Ciekawie zapowiadają się pojedynki w Jeleniej Górze, gdzie Chojnik podejmie lidera – Mitex Podgórzyn oraz we Wleniu – liderująca Pogoń zmierzy się z piątą w tabeli ekipę Rudaw Janowice Wielkie.

Zestaw par niższych lig:
A-klasa (wszystkie mecze w niedzielę, 23.października):

Grupa I:
Orzeł Mysłakowice - Piast Bolków 11:00
Chojnik Jelenia Góra - Endico Mitex Podgórzyn 15:00
Pogoń Świerzawa - Pub Gol Jelenia Góra 15:00
Woskar Szklarska Poręba - KS 1946 Chełmsko Śląskie 15:00
Czarni Strzyżowiec - Halniak Miłków 15:00
Orzeł Lubawka - Nysa Wolbromek 15:00
KS Łomnica - Victoria Czadrów 15:00

Grupa II:
Chmielanka Chmieleń - Skalnik Rębiszów 15:00
Kwisa Świeradów Zdrój - Błękitni Studniska Dolne 15:00
Jaśnica Opolno Zdrój - Sudety Giebułtów 15:00
Włókniarz Leśna - Stella Lubomierz 15:00
Bazalt Sulików - Orzeł Platerówka 15:00
LZS Radostów - Cosmos Radzimów 15:00
Pogoń Markocice - Gryf Gryfów Śląski 15:00

Grupa III:
Iskra Łagów - LZS Radogoszcz 11:00
Jawa Otok - LKS Ocice 11:00
Sparta Zebrzydowa - KS Łąka 11:00
GKS Iwiny - Przyszłość Dłużyna 11:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki - Apis Jędrzychowice 14:00
LZS Łaziska - Cosmos Milików 14:30
Hutnik Pieńsk - Górnik Węgliniec 15:00

B-klasa (wszystkie mecze w niedzielę, 23.października):

Grupa I:
Lesk Sędzisław - Amfibolit Leszczyniec 11:00
Orły Lipienica - Gnejs Ogorzelec 11:00
Uran Okrzeszyn - Bóbr Opawa 11:00
Auxilia Janiszów - Dragon Miszkowice 11:00
Bóbr Marciszów - Spójnia Sady 11:00
Dolomit Pisarzowice - Czarni Przedwojów 14:00

Grupa II:
Lotnik DRX II Jeżów Sudecki - LZS Kostrzyca 11:00
Sokół Sokołowiec - Pub Gol II Jelenia Góra 11:00
Bobry Wojanów (mecz w Dąbrowicy) - Potok Karpniki 11:00
Pogoń Wleń - Rudawy Janowice Wielkie 13:00
Juvenia Rybnica - GLKS Czernica 14:00
Sandra Gol Jelenia Góra (mecz w Karpaczu) - KS Maciejowa 15:00
Lechia Piechowice - Hottur Borowice 15:00

Grupa III:
KS Pasiecznik - Fatma Pobiedna 15:00
Kwisa Mroczkowice - LZS Kościelnik 15:00
Granica Miłoszów - LZS Pisarzowice 15:00
Olsza II Olszyna - LKS Świecie 15:00
Rolnik Rząsiny - Bazalt Wojciechów 15:30
Pauzuje: LZS Henryków.

Grupa IV:
LZS Brzeźnik - Rybak Parowa 15:00
Granit Gierałtów - LZS Sobota 15:00
Orliki Węgliniec (mecz w Czerwonej Wodzie) - Roan Tomisław 11:00
TS Parzyce - Kwisa Kierżno 15:00
LZS Kotliska - Chrobry Nowogrodziec 15:00
Pauzuje: LZS Niwnice

Grupa V:
GKS Gromadka (mecz w Krzyżowej) - Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 11:00
LKS Dobra - LZS Nowa 11:00
Znicz Kruszyn - Majdan Bolesławice 14:00
Kolonia Bolesławiec - KS Trzebień 11:00
LKS Kraśnik Dolny - KS Stare Jaroszowice 11:00
Zbylut Zbylutów - LKS Mierzwin 14:00

Grupa VI:
LZS Radomierzyce (mecz w Łagowie) - WKS Działoszyn/Krzewina 13:30
LZS Zaręba - Sudety Sieniawka 15:00
Orzeł Kostrzyna - LZS Ręczyn 11:00
LZS Porajów-Kopaczów (mecz w Bogatynii) - WKS Żarki Średnie 11:00
Piast Czerwona Woda - Nysa II Zgorzelec 15:00

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Na kogo oddasz głos w wyborach samorządowych 7 kwietnia do rady miasta/gminy/powiatu/sejmiku?

Oddanych
głosów
1282
Bezpartyjnych Samorządowców (partia)
7%
Konfederacje
10%
Lewice
8%
PiS
24%
PO
35%
Trzecią drogę
8%
Innych
8%
 
Głos ulicy
Zjadłem 6 pączków z nadzieniem owocowym
 
Miej świadomość
CPK: Kluczowa inwestycja Polski zagrożona?
 
Rozmowy Jelonki
Maliny polskie kontra ukraińskie
 
Piłka nożna
Karkonosze – Moto–Jelcz w obiektywie
 
112
Zderzenie Toyoty i Renault
 
Aktualności
Trwa remont mostu nad polderem
 
Aktualności
Czytelnik: grota solna nie dla dzieci?
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group