Środa, 1 lutego
Imieniny: Ignacego, Seweryna
Czytających: 3450
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Lwówek Śląski: Niedzielne bieganie w Lwówku Śląskim

Sobota, 8 maja 2010, 9:40
Aktualizacja: 9:43
Autor: KAM
Lwówek Śląski: Niedzielne  bieganie w Lwówku Śląskim
Fot. polskabiega.sport.pl
Już w najbliższą niedzielę w Lwówku Śląskim na stadionie miejskim odbędzie się III Lwówecki Test Coopera. Współorganizatorem imprezy jest TVP Sport, Gazeta Wyborcza, Program I Polskiego Radia.

III Lwówecki Test Coopera organizowany jest w ramach akcji Polska Biega, która narodziła się kilka lat temu i cieszy się niezwykłą popularnością. Celem jest popularyzacja zdrowego trybu życia i oczywiście biegania jak i sportu. Akcja nie ominęła Lwówka Śląskiego gdzie coroczny bieg Coopera cieszy się ogromną popularnością. Zasada biegu jest prosta: w przeciągu 12 minut należ biec tak szybko jak potrafimy, liczy się dystans, jaki pokonamy w przeciągu określonego czasu. Biec mogą wszyscy całe rodziny, dzieci, dziadkowie, każdy, kto tylko czuje się na siłach. Organizatorzy, którymi są OSiR w Lwówku Śląskim, Międzyszkolny Klub Sportowy „Piast”, Gimnazjum w Lwówku Śląskim i UMiG przewidzieli liczne nagrody i wyróżnienia dla najlepszych. Klasyfikacja uczestników zostanie podzielona na mężczyzn, kobiety, szkoły oraz rodziny.

Jeśli ktoś czuje się na siłach może wystartować już w najbliższą niedzielę o godzinie 17.00 na stadionie miejskim w Lwówku Śląskim. Niepełnoletni uczestnicy musza mieć zgodę na start swoich opiekunów lub rodziców.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1034
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group