Niedziela, 28 czerwca
27°C Jelenia Góra
reklamy

Niedługo cieszyli się łupem

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 21 i 39 lat, którzy podejrzani są o kradzież. Dodatkowo starszy z mężczyzn odpowie za posiadanie narkotyków.

19 czerwca br. około godziny 14.00 policjanci na ulicy Wolności w Jeleniej Górze zauważyli idących z torbami dwóch mężczyzn, którzy na widok radiowozu przyspieszyli. Okazało się, że 39-latek miał w swoim bagażu towar, który mógł pochodzić z kradzieży. Były to dwie butelki whisky, akumulatory, owoce, pieczywo. Ponadto policjanci znaleźli amfetaminę, z której można uzyskać kilka porcji handlowych. Jego kolega z kolei miał dwie butelki whisky.

Po sprawdzeniu okazało się, że towar ten chwilę wcześniej został skradziony z jednego z dyskontów spożywczych. Mężczyźni zostali nagrani przez monitoring sklepowy. Ich łupem padł towar o wartości 900 zł, który wrócił do sklepu.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka