Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 7449
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Niebieska kampania w Jeleniej Górze

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 16 czerwca 2010, 14:17
Aktualizacja: 18:32
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Autobus pełen działaczy Platformy Obywatelskiej z kilkoma portretami, na których spod wąsa uśmiechał się lider tej organizacji, zajechał dziś na plac Ratuszowy, aby zachęcić mieszkańców do postawienia krzyżyka w niedzielnych wyborach przy kandydacie PO. Później pojazd ruszył na podbój Cieplic.

– A czy będzie sam kandydat? – takie pytanie często padało z ust przechodniów, którzy przechodzili przez centralne miejsce w Jeleniej Górze. – Nie będzie. My go reprezentujemy – odpowiadał Marek Obrębalski, prezydent miasta, który osobiście wyszedł na Rynek i wręczał zainteresowanym ulotki. Towarzyszył mu zastępca prezydenta Jerzy Lenard, oraz szef rady miasta Hubert Papaj z narzeczoną. Wśród przechodniów znalazła się cała wycieczka młodzieży z Wrocławia. Na nawierzchni Rynku przed autokarem ułożono puzzle z konturami Polski i hasłem wyborczym.

Działacze Platformy Obywatelskiej, którzy nadeszli na Rynek przed godz. 13. 30, nieśli flagi partyjne. Wśród wszystkich uwijał się poseł Marcin Zawiła. Zauważyliśmy radnych Zbigniewa Sawickiego, Grażynę Pawlukiewicz-Rehlis. Ewę Olchówkę, a także Zygmunta Korzeniewskiego, dyrektora filii DODN. Wszyscy – w myśl hasła wyborczego „Zgoda buduje” - zrobili sobie wspólne zdjęcie przy portrecie Bronisława Komorowskiego, kandydata PO na urząd Prezydenta RP.

Spotkanie poparcia dla Komorowskiego odbyło się w Hotelu Caspar w Cieplicach, dokąd także – w ramach Błękitnego Tour – dotarł platformiany autobus.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (83) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group