Środa, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 3141
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Niebezpieczna tablica na reklamy przy Korczaka

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 9 listopada 2014, 7:49
Aktualizacja: Poniedziałek, 10 listopada 2014, 7:56
Autor: Mea
Fot. Mea
– Uderzyła mnie w twarz kiwająca się na wietrze tektura z tablicy reklamowej, która wisi na jednym z budynków przy ul. Korczaka – powiedział nam jeleniogórzanin. Sprawę przekazaliśmy Straży Miejskiej w Jeleniej Górze.

Do zdarzenia doszło ok. miesiąc temu. – Od razu zgłosiłem to miejskim strażnikom, na moją prośbę sporządzili oni w tej sprawie notatkę. Jednak nic się nie zmieniło. A odstający fragment tektury stanowi zagrożenie dla przechodniów. Chodnik jest tu bardzo wąski i znajduje się przy ruchliwej ulicy – opowiadał poszkodowany.

Pełniący obowiązki komendanta Straży Miejskiej Jacek Winiarski zapewnił nas, że od razu zajmie się tą sprawą. - Nie mieliśmy w tej sprawie zgłoszenia – twierdził. Po naszej interwencji wskazane przez Czytelnika miejsce zostało przez strażników miejskich sprawdzone. - Faktycznie fragment tablicy niebezpiecznie odstaje. Ustaliliśmy jej właściciela, który zapewnił, że natychmiast zagrożenie usunie – poinformował Jacek Winiarski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (27) Dodaj komentarz

~ 9-11-2014 8:30
Straż miejska łącznie z policją, nadają się tylko ma mydło dla świń.
~rumcajs54 9-11-2014 9:39
Wychodzi na to, że SM to jedynie blokady dowolnie stosowane w tych samych miejscach, spacery lub przejażdżki po mieście oraz biuro interwencji, jeśli ktoś łaskawie wskaże pole do popisu. A może by tak SM systematycznie dokonywała przeglądów, np. skorodowanych słupów oświetleniowych (vide ul. Korczaka właśnie tuż obok tej tablicy), zapadających się studzienek na chodnikach, "odbezpieczonych" pustostanów (np. przy ul. Piłsudskiego), itp., itd. Wszak to straż jest właśnie a nie towarzystwo wzajemnej adoracji, Panie Prezydencie.
~xxx 9-11-2014 9:41
chodźcie do kasyna
~Shadow 9-11-2014 10:41
Do nikogo z 8:30 ty zaś z takimi tekstami nadajesz się wyłącznie do leczenia lub na wyściółkę w chlewiku. Lud w tym kraju jest przedziwny, jak wobec kogoś jest podjęta interwencja to przeważnie drze ryja, że się go czepiają, że za niewinność chcą ukarać, ale jak chodzi o kogoś innego wtedy wszyscy domagają się natychmiastowego i surowego działania, najlepiej kary śmierci za wyrzucenie papierka na ulicę. Polska to nie miejsce to odmienny stan świadomości.
~no właśnie 9-11-2014 10:42
Że też Straż Miejska tego wcześniej nie zauważyła. W samym centrum miasta ! Dopiero zgłoszenie - po miesiącu [sic!] od zdarzenia - zmobilizowało funkcjonariuszy do zainteresowania się tą sprawą.
~JELENI OGÓR 9-11-2014 11:08
PRECZ z reklamami z naszego miasta nie dość że miasto wygląda jak jakiś tandetny kolaż w kiepskim to na dodatek stanowią zagrożenie
~ 9-11-2014 11:14
Czy to cos dziwnego w tym smietniku (czytaj-krolestwie ZAWILY?)
~ 9-11-2014 12:00
Nie Shadow, tylko pies niewierny. Liż swoje j..a i do budy.
~ 9-11-2014 13:17
Co jest jelonka, prawda boli? Wśród was reporterów też się tacy znajdą. <br><br><i>Oskarżył Pan służby mundurowe o kilka przestępstw, niestety, ale to nie jest potwierdzone. Jeśli chce Pan to upublicznić zapraszamy do redakcji. Natomiast anonimowe oskarżanie nie wchodzi w grę. Moderator</i>
~ 9-11-2014 16:07
<i>Proszę napisać na redakcja@jelonka.com z tytułem: do moderatora, postaram się pomóc. Moderator</i>
~ 9-11-2014 16:09
W ogóle to byli tacy co zdobyli dowody przeciwko politykom i zrobiono z nich przestępców. Pocałuj mnie... Wiesz gdzie.
~play 9-11-2014 16:21
Racja Moderator. Komentarze bez meteorytyki powinny być kasowane.
~ 9-11-2014 16:25
Jeden taki były mundurowy codziennie truje ludzi, oszukuje Urząd Skarbowy i zatrudnia na czarno, płacąc odpadkami i winem typu "Mustang" i prawdopodobnie przekupuje sanepid. Są osoby w ratuszu którym zgłosiłem kilka rzeczy i też nic, prawo w Polsce ponoć mówi, że jeżeli ktoś wie o przestępstwie i nic nie robi w tej sprawie, jest współwinnym tego przestępstwa, morał taki, że pół ratusza powinien siedzieć w kryminale, nawet mój "koleżka" co siedzi w dialogu Zawiły. Zacznijcie się interesować ciemną stroną władz, urzędników i policji, wtedy ludzie będą was szanować. Ps. niektóre komentarze też są przestępstwem i moderator śpi, czyli też jest współwinnym przestępstwa i to czasem poważnego.
~ 9-11-2014 16:45
Dzisiaj są takie czasy, że nawet będąc świadkiem przestępstwa dokonywanego, policja nie przyjmuje anonimowego zgłoszenia. Po co im dane świadka, zakładają takim "teczki", by później ich piętnować, że to kapusie? Widzę bojkę, dzwonię na policję, a policjanta bardziej interesują moje dane, jak to, że ktoś komuś obija ryja, mało tego, zgłaszającego traktuje się jak przestępce. Zgłosisz, że ktoś ma coś nielegalnego, to go jeszcze poinformują kto zgłosił i nic mu nie zrobią, a zgłaszający ma już zniszczone życie. Nie pytaj moderatorku skąd to wiem, ale to jest fakt, możesz to sprawdzić, chcesz? to Ci pomogę anonimowo. Pokaż, że jesteś uczciwym reporterem.
~ 9-11-2014 17:04
Napisz moderatorku ile jest takich wpisów jak mój, gdybyś słyszał ludzi którzy nie mają dostępu do internetu, albo boją się, lub wstydzą napisać prawdę. To co jest w internecie, to kropla w morzu, bo tak wygląda dostęp do internetu w tym złodziejskim kraju. Niech reporterzy wyjdą na ulicę i zapytają ludzi, tylko nie tych elegancko ubranych w centrum "miasta" i z browarem pod sklepem, stań pod kasą w biedronce i pytaj tych, co kupują mało, tanio i bez alkoholu i zapomnij o cenzurze. A w ogóle sami kiedyś napisaliście o pewnej kolizji, której w ogóle nie było, a dotyczyła mnie, nawet przekręciliście fakty, pojazdy i okolica tylko się zgadzała. "Oliwa sprawiedliwa, zawsze na wierzch zawsze wypływa".<br><br><i> Proszę podać link do tego wypadku, jeśli informacje były nieprawdziwe, to publicznie Pana przeprosimy. Nie widzę problemu.</i>
~ 9-11-2014 17:29
Zastanawia mnie jeszcze jeden fakt, dotyczący kampanii wyborczej. Na terenie monitorowanym przez miasto, były banery kandydatów z PIS i bardzo szybko zniknęły. Były nielegalne? Czy nielegalnie zostały usunięte przez zwolenników PO? Ja dokładnie wiem co się z nimi stało, ale czy inni to wiedzą? Nie jestem zwolennikiem PIS-u, a tym bardziej PO, bo to PO, przyczyniło się do zniknięcia tych banerów, czyli są nieuczciwi i nie warto na nich głosować, mimo, że nie lubię PIS-u, na nich będę głosował, bo inni nie mają żadnych szans i tak samo myśli wielu moich znajomych, wybieram mniejsze zło, wolę walczyć z klechą, jak z pejsatym.
~ 9-11-2014 18:10
A teraz informacja dla psów (czyt. policji). Będziecie robić z ludzi głupków, ludzie będą was oczerniać, ja akurat nie piszę wyssanych z palca bajek, wszystko jest do sprawdzenia i do udowodnienia. Uczciwego policjanta nie ma w Polsce, nawet jeżeli nie kradnie, nie ćpa i nie pije, to i tak jest nieuczciwy, bo nie zamknie kolegi który dopuszcza się tych przestępstw, że tak to nazwę, bo inaczej tego nazwać nie można. Kierujący pod wpływem alkoholu itp., też jest przestępcą, a pijany itp. policjant niczym się nie różni od takiego kierowcy. Był już przypadek o którym wiem, jak pijanego policjanta pobito i zabrano mu broń, podać jego dane? Mam nawet nagranie wideo jak pije z żulami piwo, a oni wino typu "Mustang", widziałem go też z innymi żulami. To była jakaś akcja? :-D
~Tiki 9-11-2014 19:19
Nie przesadzajcie. Też mi interwencja. Jakie zagrożenie taka interwencja. Nie znam by tektura kogoś zabiła. A w ogóle to na miejscu właściciela kamienicy to bym pogonił tych mundurowych. Odrapany papier i zagrożenie?????????? Chyba w umyśle autora artykułu???
~ 9-11-2014 20:06
https://www.youtube.com/watch?v=TdNvO54iORc
~ 9-11-2014 20:18
Wpisałem tylko w Youtubie "pijany policjant" i aż strach oglądać dalej. https://www.youtube.com/watch?v=VrdQOONT12Y
~ 9-11-2014 20:38
Mordercza tektura ??? Bardziej groźni są ci co wiszą na latarniach !
~ 9-11-2014 21:21
A pro po latarni Panie prezydencie czemu zawisł Pan na latarniach ulicznych
~Do moderatora 9-11-2014 21:50
A ma Pan moderator na pokazywanie mojej twarzy? Jak się orientuję to moja sylwetka, twarz jest moim dobrem osobistym. By pokazywać gawiedzi moje zdjęcie potrzebna jest moja zgoda a ja takiej nie dawałam. Publikacja mojego zdjęcia bez mojej zgody stanowi naruszenie dóbr osobistych.
~pomylony76654 9-11-2014 21:58
po tytule myslalem ze to chodzi o tego radnego ze jakies reklamy niebezpieczne dla zdrowia i ludzi robi....
~423r 10-11-2014 0:20
Spoliczkowany przez płytę... Tego jeszcze nie było :D
~blast 10-11-2014 0:21
Hmm nie uważacie, że to dziwne, radni sami się wieszają na latarniach...
~Shadow 10-11-2014 9:47
Do nikogo z *.play-internet.pl (31.174.*.*) oddychaj głęboko, nie podniecaj się tak bardzo. Zaśmieciłeś forum idiotycznymi wpisami, skąd to nawiedzenie, czyżby jakiś wyroczek za "niewinność" się dostało? Widzę że bardzo lubisz anonimowość, nawet głupiego nicku na wszelki wypadek nie podałeś, na donosy na Policję też byś chciał anonimowo. Może to nie kwestia wyroku, może jesteś zawiedzionym źródłem operacyjnym? Gliniarz cię nie docenił, nie dał na piwo?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group