Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 8991
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Niebezpieczna autostopowiczka!

Czwartek, 7 stycznia 2010, 11:04
Aktualizacja: 15:08
Autor: TEJO
Długo żałował przysługi wyświadczonej nieznajomej dziewczynie pewien mieszkaniec Kowar, który podwiózł ją do wspomnianego miasta i zaprosił do siebie do domu. Siedemnastolatka upiła gospodarza i okradła go z cennych przedmiotów.

Sprawczynię zatrzymała policja wczoraj, ale do zdarzenia doszło w połowie listopada ubiegłego roku. – Wówczas siedemnastolatka zatrzymała na stopa pokrzywdzonego, który podwiózł ją do Kowar. Na miejscu mężczyzna zaprosił ją do swojego mieszkania. Dziewczyna wykorzystała okazję, upiła go i okradła. Jej łupem padły monety kolekcjonerskie, telefon komórkowy i kamera o łącznej wartości około 10 tys. zł – informuje podinsp. Edyta Bagrowska z policji.

O zdarzeniu pokrzywdzony powiadomił policję. Ponieważ nie znał dziewczyny, przekazał funkcjonariuszom jej rysopis. Na jego podstawie policjanci wytypowali 17-latkę jako sprawczynię kradzieży. Została ona zatrzymana w mieszkaniu swojego chłopaka, u którego się ukrywała.

Złodziejka trafiła do policyjnego aresztu. Została już objęta dozorem policyjnym. Za kradzież odpowie przed sądem. Grozi jej kara do pięciu lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (40)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group