Czwartek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 11007
Zalogowanych: 22
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Nie zatrzymał się do kontroli, miał narkotyki

Wtorek, 28 marca 2017, 8:01
Aktualizacja: 13:36
Autor: 112
Kowary: Nie zatrzymał się do kontroli, miał narkotyki
Fot. Archiwum
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 37–letniego mieszkańca Kowar podejrzewanego między innymi o posiadanie narkotyków, nielegalne posiadanie broni, niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Prawdopodobnie odpowie on również za kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków oraz pomimo cofniętych uprawnień.

W sobotę (25.03) około godziny 19.40 policjanci jadąc ul. Jeleniogórską, na skrzyżowaniu z ul. Karkonoską w Kowarach zauważyli pojazd marki Audi, którego kierowca na ich widok gwałtownie przyspieszył. Ponadto pojazd miał pękniętą szybę czołową. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej i sprawdzić co jest powodem takiego zachowania kierującego. Dali mu sygnał do zatrzymania, jednak kierowca nie reagował, tylko przyspieszał. Po przejechaniu około 600 metrów zatrzymał się.

- Kierującym okazał się 37-letni mieszkaniec Kowar. Mężczyzna był pobudzony. Przyznał się, że kierował autem pod wpływem środków odurzających oraz wbrew cofniętym uprawnieniom do kierowania. Ponadto 32-latek posiadał marihuanę. W trakcie kontroli pojazdu policjanci znaleźli ukryte w schowku pod siedzeniem pasażera oraz w schowku pomiędzy siedzeniami dwie sztuki broni, maczetę i naboje – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group