Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 8620
Zalogowanych: 19
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Nie zatrzymał się do kontroli, bo był poszukiwany

Wtorek, 1 września 2015, 8:04
Aktualizacja: 8:08
Autor: 112
Region: Nie zatrzymał się do kontroli, bo był poszukiwany
Fot. Archiwum
Kara pozbawienia wolności do trzech lat grozi 26–letniemu mężczyźnie, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Okazało się, że kierowca miał dwa zakazy, a także poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności za inne przestępstwa.

30 sierpnia o godz. 4.10 policjanci na ul. Puławskiego w Podgórzynie zauważyli samochód, którego sposób jazdy wskazywał, że kierujący może być pod wpływem alkoholu. Postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej. Kierowca jednak nie reagował na sygnały do zatrzymania i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim w pościg.

- W pewnym momencie, w Borowicach, kierowca zatrzymał się, porzucił pojazd i zaczął uciekać pieszo. Funkcjonariusze rozpoczęli jego poszukiwanie. Kilkanaście minut później go zatrzymali. Okazało się, że mężczyzna ukrył się w strumyku i przykrył kamieniami oraz bluzą. W trakcie czynności policjanci ustalili, że kierowca jechał wbrew dwóm zakazom sądowym, które obowiązują go do 2019 roku. Ponadto mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 2 lata i 7 miesięcy – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group