Sobota, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 5471
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nie wrócił do poprawczaka i narozrabiał

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 14 stycznia 2010, 13:59
Aktualizacja: 14:00
Autor: TEJO
Fot. Policja
Korzystając z udzielonej mu przepustki w odbywaniu kary w zakładzie poprawczym pewien młody człowiek włamywał się i kradł oraz handlował narkotykami. Policjanci znaleźli w jego mieszkaniu, między innymi, broń gazową i trzy wiatrówki.

19-latek został zatrzymany wczoraj. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna nie powrócił do zakładu poprawczego, gdzie odbywa karę za wcześniejsze przestępstwa. Miał się tam zgłosić 3 stycznia 2010 roku – poinformowała podisnp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka policji.

Zamiast siedzieć w celi wolał kroczyć przestępczą ścieżką. – Dopuścił się kradzieży z włamaniem do jednego z budynków, skąd ukradł elektronarzędzia o wartości 600 zł , ponadto handlował narkotykami. W wyniku przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli skradzione elektronarzędzia, narkotyki, broń gazową, kila dowodów osobistych, naboje , kominiarkę oraz trzy wiatrówki.

– Zabezpieczono ponad 80 porcji amfetaminy i kilkanaście porcji marihuany, które przygotowane były do sprzedaży. Policja wyjaśni źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz ustali, komu 19-latek sprzedał narkotyki. Ustalamy także, skąd sprawca wziął pozostałe przedmioty – dodaje podinsp. E. Bagrowska.

19-latek trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group