Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 5515
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Nie wrócił do poprawczaka i narozrabiał

Czwartek, 14 stycznia 2010, 13:59
Aktualizacja: 14:00
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Nie wrócił do poprawczaka i narozrabiał
Fot. Policja
Korzystając z udzielonej mu przepustki w odbywaniu kary w zakładzie poprawczym pewien młody człowiek włamywał się i kradł oraz handlował narkotykami. Policjanci znaleźli w jego mieszkaniu, między innymi, broń gazową i trzy wiatrówki.

19-latek został zatrzymany wczoraj. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna nie powrócił do zakładu poprawczego, gdzie odbywa karę za wcześniejsze przestępstwa. Miał się tam zgłosić 3 stycznia 2010 roku – poinformowała podisnp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka policji.

Zamiast siedzieć w celi wolał kroczyć przestępczą ścieżką. – Dopuścił się kradzieży z włamaniem do jednego z budynków, skąd ukradł elektronarzędzia o wartości 600 zł , ponadto handlował narkotykami. W wyniku przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli skradzione elektronarzędzia, narkotyki, broń gazową, kila dowodów osobistych, naboje , kominiarkę oraz trzy wiatrówki.

– Zabezpieczono ponad 80 porcji amfetaminy i kilkanaście porcji marihuany, które przygotowane były do sprzedaży. Policja wyjaśni źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz ustali, komu 19-latek sprzedał narkotyki. Ustalamy także, skąd sprawca wziął pozostałe przedmioty – dodaje podinsp. E. Bagrowska.

19-latek trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group