Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 11061
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Nie wie, kto do niego strzelał

Czwartek, 12 listopada 2009, 8:44
Aktualizacja: 9:37
Autor: Angela
REGION: Nie wie, kto do niego strzelał
Fot. .....
Pod koniec października do szpitala w Bogatyni przywieziono mężczyznę z ranami postrzałowymi brzucha i uda. Mężczyzna podał, iż został zaatakowany na terenie Sieniawki przez trzy nieznane mu osoby. W minionym tygodniu prokuratura w Jeleniej Górze rozpoczęła śledztwo w tej sprawie.

Jak na razie w tej sprawie wiadomo niewiele. Prokuratura nie ujawnia bowiem szczegółów sprawy ze względu na dobro śledztwa. Z wstępnych informacji wynika, że poszkodowany nie podał żadnych istotnych szczegółów związanych z okolicznościami, w jakich został postrzelony.

Twierdzi, że nie zna ludzi, którzy mierzyli do niego z broni. Po kilku dniach wyszedł ze szpitala. W minionym tygodniu w Wydziale V Śledczym Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze wszczęto śledztwo w sprawie podejrzenia usiłowania zabójstwa pokrzywdzonego poprzez postrzelenie z broni palnej.

– Przedmiotem postępowania są różne wersje zdarzenia, z uwagi na dobro śledztwa nie zostaną one na tym etapie ujawnione – informuje prokurator Marcin Zarówny, pełniący funkcję naczelnika Wydziału Śledztw Prokuratury Okręgowej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group