Sobota, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 6776
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Nie tylko Kowary rogatymi słyną…

Piątek, 29 stycznia 2010, 8:29
Aktualizacja: 8:29
Autor: Ania
JELENIA GÓRA: Nie tylko Kowary rogatymi słyną…
Fot. Organizatorzy
Pierwszy Zjazd Saniami Rogatymi Jagniątków 2010 rozpocznie się jutro, tj. 30 stycznia. Do udziału wszystkich chętnych zaprasza Koło Osiedlowe Watra Jagniątkowska.

Osoby mające ochotę spędzić niepowtarzalne chwile w tej malowniczej dzielnicy Jeleniej Góry, powinny o godzinie 10.00 przybyć pod tablicę informacyjną Karkonoskiego Parku Narodowego (za Leśniczówką), gdzie odbędzie się rozpoczęcie zabawy.

Miłośnicy sań rogatych zjadą drogą Petrovką. Organizatorzy proszą uczestników o wzięcie własnych sań (niekoniecznie rogatych), bo sami dysponują ograniczoną ilością. W przedsięwzięciu chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę i powrót do tradycji, z której Jagniątków dawnymi czasy słynny był na równi z Kowarami.

Watra Jagniątkowska zaprasza jednocześnie na jednoaktówkę „Na pełnym morzu” Sławomira Mrożka, wyreżyserowaną przez Tadeusza Rybickiego. W najbliższą sobotę o godzinie 17.00 w siedzibie klubu wystawi ją gościnnie Teatr Karawana. Ilość miejsc jest ograniczona, należy je wcześniej zarezerwować, dzwoniąc pod numer telefonu: 501 234 661.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group