Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 6860
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piechowice: Nie stracą pracy

Czwartek, 22 stycznia 2009, 15:03
Aktualizacja: 15:04
Autor: Ania
Piechowice: Nie stracą pracy
Fot. komor
Pracownicy firmy Energoinstal S. A., działającej w miejscu piechowickiej Karelmy mogą odetchnąć z ulgą. Cofnięto im wypowiedzenia, które dostali w grudniu ubiegłego roku.

Energoinstal S. A. zajmuje się produkcją kotłów energetycznych oraz tzw. rur ożebrowanych. Główna siedziba firmy mieści się w Katowicach, gdzie ostatnio wybudowano nową halę produkcyjną. Fabryka przechodzi zmiany organizacyjne, które mają również wpływ na ilość zatrudnionych pracowników. Zarząd firmy zaprzecza jednak, że planowana jest redukcja kadry. Tymczasem w samej firmie krążą pogłoski o redukcji zatrudnienia. Więcej na ten temat poinformujemy w przyszłym tygodniu, po spotkaniu związków zawodowych z dyrekcją firmy.

Aktualną sytuacją firmy interesują się przede wszystkim piechowiczanie, dla których jest to miejsce zatrudnienia, czasami od kilku pokoleń. Czy na ryzyko zwolnień ma wpływ światowy kryzys, czy wynikać mają one z dostosowania zatrudnienia do potrzeb nowej firmy, czy nie będzie ich w ogóle poinformujemy po spotkaniu z dyrekcją Energoinstalu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group