Poniedziałek, 22 czerwca
20°C Jelenia Góra
reklamy

Nie przechodźcie na czerwonym!

Audio

Czytaj na głos

Autor: KMP 1 min czytania

W miniony czwartek od godziny 6.00 do 22.00 policjanci jeleniogórskiej drogówki prowadzili działania prewencyjne pod kryptonimem „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”.

reklamy

Wskutek prowadzonych działań ukarano mandatami 17 pieszych, a wobec jednego skierowano wniosek o ukaranie do sądu. Nagminnym wykroczeniem popełnianym przez pieszych było przechodzenie na czerwonym świetle oraz w miejscu niedozwolonym. W ramach działań funkcjonariusze również ukarali mandatami 6 kierujących, głównie za nie ustąpienie pierwszeństwa pieszym i nie stosowanie się do sygnalizacji świetlnej.

– Mandaty otrzymało również czterech rowerzystów, między innymi za nieprawidłowe przejeżdżanie przez przejście dla pieszych, jazdę wzdłuż przejścia, a także nieprawidłowe oświetlenie – informuje podinsp. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka