Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 13671
Zalogowanych: 96
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nie płacili za cieplo, mają teraz zimno

Sobota, 6 października 2018, 6:13
Aktualizacja: 7:37
Autor: Paweł Guszała
W czwartek (4.10.) w godzinach popołudniowych ECO Jelenia Góra wyłączyło dostawę ciepła dwóm klientom z terenu naszego miasta. Jak się okazuje, ta wydawałoby się indywidualna sprawa ma o wiele szersze znaczenie.
- Podjęliśmy decyzję o wyłączeniu dwóch obiektów z dostawy ciepła przy ulicy Karola Miarki. Powodem były kilkumiesięczne zaległości w płatnościach za dostarczane ciepło. Wyłączenie zostało dokonane na przyłączu ciepłowniczym do tych obiektów – mówi Tadeusz Szymko z ECO Jelenia Góra.
- Nasza spółka ma swoje zobowiązania finansowe i musimy je regulować w terminie. A niepłacenie przez odbiorców rachunków za dostawy ciepła ma wpływ również na cenę sprzedawanego przez nas ciepła. Reasumując, gdybyśmy dostawali wszystkie płatności w terminach, to ta cena ciepła mogłaby być niższa – kończy T. Szymko.

Twoja reakcja na artykuł?

7
44%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
13%
Nudzi
1
6%
Smuci
3
19%
Złości
3
19%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
459
Pod domem/blokiem na parkingu
57%
W garażu
34%
W inny sposób
9%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Ta pozycja snu niszczy kręgosłup, a większość śpi tak codziennie
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Kowary świętowały Barbórkę
 
112
Kompletnie pijany Rumun za kierownicą ciężarówki
 
Karkonosze
Śnieżka z samolotu
 
Karkonosze
W godzinkę do schroniska "Nad Łomniczką" (film)
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group