Niedziela, 28 czerwca
36°C Jelenia Góra
reklamy

Nie płacili za cieplo, mają teraz zimno

Audio

Czytaj na głos

Autor: Paweł Guszała 1 min czytania

W czwartek (4.10.) w godzinach popołudniowych ECO Jelenia Góra wyłączyło dostawę ciepła dwóm klientom z terenu naszego miasta. Jak się okazuje, ta wydawałoby się indywidualna sprawa ma o wiele szersze znaczenie.

reklamy

|

  • Podjęliśmy decyzję o wyłączeniu dwóch obiektów z dostawy ciepła przy ulicy Karola Miarki. Powodem były kilkumiesięczne zaległości w płatnościach za dostarczane ciepło. Wyłączenie zostało dokonane na przyłączu ciepłowniczym do tych obiektów – mówi Tadeusz Szymko z ECO Jelenia Góra.

|

  • Nasza spółka ma swoje zobowiązania finansowe i musimy je regulować w terminie. A niepłacenie przez odbiorców rachunków za dostawy ciepła ma wpływ również na cenę sprzedawanego przez nas ciepła. Reasumując, gdybyśmy dostawali wszystkie płatności w terminach, to ta cena ciepła mogłaby być niższa – kończy T. Szymko.
reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka