Poniedziałek, 22 czerwca
24°C Jelenia Góra
reklamy

Nie płacili za cieplo, mają teraz zimno

Audio

Czytaj na głos

Autor: Paweł Guszała 1 min czytania

W czwartek (4.10.) w godzinach popołudniowych ECO Jelenia Góra wyłączyło dostawę ciepła dwóm klientom z terenu naszego miasta. Jak się okazuje, ta wydawałoby się indywidualna sprawa ma o wiele szersze znaczenie.

reklamy
reklamy

|

  • Podjęliśmy decyzję o wyłączeniu dwóch obiektów z dostawy ciepła przy ulicy Karola Miarki. Powodem były kilkumiesięczne zaległości w płatnościach za dostarczane ciepło. Wyłączenie zostało dokonane na przyłączu ciepłowniczym do tych obiektów – mówi Tadeusz Szymko z ECO Jelenia Góra.

|

  • Nasza spółka ma swoje zobowiązania finansowe i musimy je regulować w terminie. A niepłacenie przez odbiorców rachunków za dostawy ciepła ma wpływ również na cenę sprzedawanego przez nas ciepła. Reasumując, gdybyśmy dostawali wszystkie płatności w terminach, to ta cena ciepła mogłaby być niższa – kończy T. Szymko.
reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) … Zatrudnimy lakiernika konstrukcji stalowych Firma Prokostal Ładziński Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Lakiernik konstrukcji stalowych Miejsce pracy: Jelenia Góra Wymag… Elektromechanik- Huta Julia Huta Julia to jeden z niewielu istniejących dziś producentów szkła kryształowego w Polsce. Produkujemy ręcznie formowane i szlifowane produkty, które… Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka