Poniedziałek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 8449
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: „Nie lubię poniedziałku”. O żakach i absolwentach

Niedziela, 29 maja 2011, 11:39
Aktualizacja: 22:09
Autor: Petr
W (nielubiany) poniedziałek, 30 maja 2011 w jeleniogórskim Orient Expressie odbędzie się kolejna z cyklu debat, pt.: „Nie lubię poniedziałku”. Tym razem, uczestnicy będą rozmawiać o sytuacji studentów i przyszłości absolwentów w stolicy Karkonoszy.

Cykl dyskusji pt.: „Nie lubię poniedziałku” powstał z inicjatywy Pawła Krzaczkowskiego, Piotra Iwańca oraz Alicji Dusińskiej, właścicielki Orient Expressu. Ideą projektu, będącego wspólnym dzieckiem publicysty, jednego z lokalnych dziennikarzy i animatorki kultury w naszym mieście jest rozmawianie na forum o problemach trapiących Jelenią Górę i okolice. Należy podkreślić, że w „Nie lubię poniedziałku” ma prawo uczestniczyć każdy, bez względu na wiek i orientację polityczną. Co więcej, tutaj każdy ma prawo mówić to, co myśli, „bez cenzury”.

– „Nie lubię poniedziałku” mają stanowić debaty żywe, a nie dywagacje, z którymi mamy do czynienia na co dzień, nieprzynoszące żadnych efektów. Mówimy o tym, co leży na wątrobie nam wszystkim, poszukujemy konkretnych rozwiązań sytuacji trudnych, nie stoimy z boku i nie patrzymy z założonymi rękami na problemy Jeleniej Góry. Tym razem, porozmawiamy o tym, czy w mieście jest miejsce dla absolwentów wyższych uczelni, o stanie jeleniogórskiej edukacji akademickiej i innych pokrewnych tematach. Rzecz jasna, zapraszamy wszystkich – mówi Paweł Krzaczkowski, współorganizator i moderator cyklu. Start: 19.00. Wstęp wolny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group