Poniedziałek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 7500
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nie jesteś sam – warsztaty on–line w KSON–ie

Czwartek, 10 grudnia 2020, 13:07
Aktualizacja: 13:08
Autor: KSON/TS
Jelenia Góra: Nie jesteś sam – warsztaty on–line w KSON–ie
Fot. Archiwum
„Nie jesteś sam - jak bezpiecznie i zdrowo przetrwać pandemię?” to cykl spotkań zorganizowany przez Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych. Zajęcia on-line rozpoczynają się 14 grudnia. Warsztaty dotyczyć będą głównych problemów związanych z pandemią.
W tej ciężkiej sytuacji chcielibyśmy zadbać o Państwa bezpieczeństwo. W ramach warsztatów przewidziano dla każdego uczestnika posiłki, dostarczane do mieszkań, w bezpieczny, bezkontaktowy sposób. Wszystko to po to, aby zatrzymać Państwa w domu i przerwać łańcuch zakażeń – informują organizatorzy.

Podczas spotkań uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z policjantem, strażakiem, fizjoterapeuta, lekarzem, przedstawicielami sanepidu, ratownikiem medycznym, z rodzinami chorych na covid-19 oraz tymi, którzy wyzdrowieli, a także skorzystać z kursu obsługi bankowości internetowej i robienia bezpiecznych zakupów w internecie.

Warunkiem udziału jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności i trudna sytuacja materialna czy osobista.

Zapraszamy seniorów, osoby samotne i potrzebujące wsparcia psychicznego czy po prostu towarzystwa. Osoba biorąca udział w warsztatach musi posiadać komputer/laptop i telefon z dostępem do internetu dodają organizatorzy.

Zajęcia odbywać się będą w terminie 14.12-29.12.2020 (z przerwą świąteczną) w godz. 12.00-14.00. Więcej informacji i zapisy pod numerem telefonu: 511 751 185 lub: biuro@kson.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
983
Tak
27%
Nie
66%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group