Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 17288
Zalogowanych: 100
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Nie dali się przekupić pijanemu górnikowi

Sobota, 6 grudnia 2008, 9:17
Aktualizacja: 9:18
Autor: TEJO
Sporo kłopotów narobił sobie mężczyzna, który próbował wręczyć łapówkę kontrolującym go policjantom. Prowadził auto po pijanemu i liczył, że za tysiąc złotych funkcjonariusze przymkną oko na wybryk.

Do zdarzenia doszło w Zgorzelcu. Policjanci pełniący służbę na jednej z ulic miasta zauważyli samochód osobowy, którego kierujący na widok funkcjonariuszy gwałtownie zatrzymał pojazd. Następnie skręcił i wjechał na parking.

Stróże prawa postanowili sprawdzić powód takiego zachowania kierowcy. Okazało się, że jest on nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie wykazało 2, 4 promila alkoholu w jego organizmie. 45-letni górnik wracał z imprezy barbórkowej. Kierujący chcąc uniknąć odpowiedzialności za swój czyn próbował wręczyć policjantom łapówkę w wysokości 1000 złotych.

Za tego typu przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
33
Pod domem/blokiem na parkingu
58%
W garażu
39%
W inny sposób
3%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Człowiek jest kimś wyjątkowym we wszechświecie
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
112
Rozbite auta po mocnym „dzwonie”
 
Inwestycje
Kowary ruszają z budową domu komunalnego
 
Jelonka wczoraj
Szpiedzy w Jeleniej Górze
 
Ciekawe historie i inne opowieści
Schaffgotschowie – strażnicy gór i tradycji. Krótka historia ich rządów w regionie Jeleniej Góry
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group