Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 3946
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nie było niespodzianki – Carlos przegrywa

Niedziela, 22 lutego 2009, 1:03
Aktualizacja: Poniedziałek, 23 lutego 2009, 21:19
Autor: Robert Ciesk / M.B
Jelenia Góra: Nie było niespodzianki – Carlos przegrywa
Fot. Rober Ignaciak
Carlos Astol Jelenia Góra bez swojej najlepszej snajperki Marty Gęgi uległ Piotrkovii Piotrków Trybunalski 24 : 29 i i pierwszej rundzie play – off spotka się mistrzem Polski SPR Safo Icom Lublin.

Od pierwszych minut spotkania to Piotrcovia ustalała warunki gry. Po pięciu minutach prowadziła 3:1. Jeleniogórzanki szybko wyrównały i dzięki dobrej grze Sabiny Kobzar i Moniki Odrowskiej wyszły na prowadzenie 6:5. Niestety później już było tylko gorzej. Jeleniogórzanki się myliły, a rywalki kontrowały dorzucając co chwilę kolejną bramkę . Mimo dobrej dyspozycji tego dnia bramkarki Agnieszki Szalek, atak Piotrkovii był nie do zatrzymania, o czym świadczy fakt, że na przerwę gospodynię schodziły przegrywając 11:16.

Druga połowa nie przyniosła zdecydowanych zmian, jeleniogórzanki próbowały dogonić rywalki i potrafiły zdobyć bramki, ale słaba defensywa naszego zespołu i dobra skuteczność strzelecka m.in. Agaty Wypych z przeciwnej drużyny, która z samych rzutów karnych zdobyła 9 bramek nie pozwalała na wiele.
Ostatecznie, marzenia o zwycięstwie lub remisie legły w gruzach pod koniec meczu. Mimo, że jeleniogórzanki na minutę przed końcem spotkania nie opuszczały połowy przeciwniczek , to nie udało im się zmniejszyć przewagi i o ostatecznie przegrały 24 :29 .

Carlos Astol Jelenia Góra – Piotrkovia Piotrków Trybunalski 24:29 (11:16)
Carlos Astol: Agnieszka Szalek, Aleksandra Baranowska, Sabina Kobzar 6, Anna Fursewicz 4, Monika Odrowska 4, Marta Dąbrowska 3, Mirella Kaczyńska 3, Marta Oreszczuk 3, Marzena Stochaj 1, Agnieszka Kocela, Małgorzata Buklarewicz.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group