Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 3138
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Neo–Nówka o Sejmie w Teatrze im. Norwida

Sobota, 28 stycznia 2012, 9:50
Aktualizacja: 9:51
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Neo–Nówka o Sejmie w Teatrze im. Norwida
Fot. Organizator
W poniedziałek, 30 stycznia o godz. 17.00 i 20.00 na deskach Teatru im. C.K. Norwida wystąpi wrocławski Kabaret Neo–Nówka z nowym repertuarem „The Sejm”. Michał Gawliński, Radek Bielecki i Roman Żurek przeniosą widzów w oryginalny świat humorystycznych skeczy, autorskich piosenek i satyrycznych gagów. Bilety są w cenie 40 zł, 55 zł i 65 zł.

Jak sami opisują swój nowy program kabareciarze „The SEJM” przenosi w baśniowy świat pełen humoru i relaksu. Czy Wandzia może spotkać Trzech Króli, czy nasz Prezydent załatwi wizy do USA, jak radzi sobie współczesny teatr z komercją i czy sprawdzi się przepowiednia, że to Polacy uratują świat. Na te pytania można znaleźć odpowiedzi właśnie w nowym programie kabaretu Neo-Nówka „The SEJM”.

Wraz z kabaretem zagra zespół Żarówki, czyli piątka zawodowych muzyków, dzięki którym ze sceny popłynie muzyczna uczta w postaci samych autorskich piosenek. Do tego niesamowita i futurystyczna oprawa wizualno-świetlna spektaklu. Jeżeli widziałeś ten kabaret tylko w Internecie to znaczy, że nic nie widziałeś. Ten spektakl trzeba zobaczyć na żywo.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group