Niedziela, 28 czerwca
37°C Jelenia Góra
reklamy

Nawarzyli sobie piwa

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Dwóch mieszkańców Mysłakowic postanowiło urządzić piwną biesiadę za nie swoje pieniądze. Piwosze ukradli 10 beczek, każda z 30 litrami chmielowego napitku. Dwie opróżnili, pozostałych nie zdążyli: złapała ich policja.

reklamy

Złodzieje mają 21 i 23 lata. Właściciel beczek oszacował, że stracił przez nich 4 tysiące złotych. Policjanci namierzyli sprawców w wyniku prowadzonych działań operacyjnych. Piwoszom grozi kara do pięciu lat więzienia.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka