Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 7913
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nawarzyli "Piasta"

Czwartek, 30 sierpnia 2007, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 30 sierpnia 2007, 15:43
Autor: ROB
Jelenia Góra: Nawarzyli "Piasta"
Fot. Archiwum
Organizator zawalił, miasto nie zapłaci, ale koncert będzie, tyle że bez gwiazdy.

Miasto nie wyda ani złotówki za występ Danzela i The Jest Set na jeleniogórskim lotnisku.

– Za ściągnięcie gwiazd odpowiedzialna jest agencja z Warszawy, która zapewniała nas, że wystąpi łotewska grupa Brainstorm – wyjaśniła Katarzyna Młodawska, naczelnik wydziału promocji UM w Jeleniej Górze.

– Takie były oficjalne ustalenia. Niestety, w ostatniej chwili okazało się, że zamiast Brainstorm będą The Jet Set i Danzel. Nie mieliśmy na to żadnego wpływu, dlatego umowa została rozwiązana.

Nie oznacza to, że zaplanowany na najbliższą sobotę koncert nie odbędzie się. Wręcz przeciwnie, artyści zagrają, tyle, że za ich występ zapłaci „Piast”. Koncern nie ma wyjścia: w Jeleniej Górze ma odbyć się finał letniego cyklu imprez, firmowanych przez „Piasta”. Odwołanie finału byłoby dla niego porażką.

Miasto udostępni jedynie nieodpłatnie lotnisko, służby miejskie posprzątają po imprezie. Jak powiedziała Katarzyna Młodawska, Jelenia Góra zaoszczędzi na tym ok. 45 tysięcy złotych. Przypominamy, że Aeroklub Jeleniogórski wprowadzi ułatwienia dla zebranych, o których piszemy w artykule „Rockowe miasto”.

Czytaj również

Komentarze (41) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group