Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3560
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/Kraj: Nasza–klasa: mała reprymenda i wielkie imprezowanie

Sobota, 2 lutego 2008, 9:06
Aktualizacja: 11:28
Autor: TEJO
Jelenia Góra/Kraj: Nasza–klasa: mała reprymenda i wielkie imprezowanie
Fot. AGA
Jeden z najpopularniejszych portali towarzyskich musi wprowadzić korekty w zabezpieczeniu danych. To wnioski z zakończonej właśnie kontroli Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

To jeden z tematów weekendowej Polskiej Gazety Wrocławskiej. Twórca portalu Nasza-klasa tłumaczy gazecie, że inspektorzy zwrócili uwagę na drobnostki po tym, jak stwierdzili, iż dane osobowe zawarte na witrynie nie są prawidłowo chronione.

Teraz portal wprowadzi zabezpieczenie w postaci protokołu SSL, co umożliwi takie zaszyfrowanie hasła, że nikt nie będzie w stanie go podejrzeć. A dla przeciętnego użytkownika zmiany te nie będą zauważalne.

Z kolei Dziennik pisze o nowym zjawisku, które Nasza-klasa generuje. Pokolenia jej „uczniów” okupują lokale gastronomiczne w całej Polsce i nakręcają koniukturę restauratorom. Chodzi o ludzi w przedziale wiekowym od 30 do 50 lat, którzy chętnie wracają do szkolnych lat podczas spotkań towarzyskich. W Jeleniej Górze już kilka takich się odbyło, na przykład w restauracji „Cztery pory roku”.

Dziennik pisze, że „klasowicze” młodsi, którzy niedawno szkoły skończyli jeszcze niechętnie spotykają się we własnym gronie, bo zbyt żywe są wspomnienia szkolnych stresów i frustracji. Czas – jak się okazuje – w tym przypadku leczy rany.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
221
Coraz lepiej
24%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
12%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group