Poniedziałek, 11 grudnia
Imieniny: Damazego, Waldemara
Czytających: 4703
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Nastrojowy wieczór w „Światełku”

Środa, 19 grudnia 2018, 11:18
Aktualizacja: Czwartek, 20 grudnia 2018, 7:22
Autor: Org
Szklarska Poręba: Nastrojowy wieczór w „Światełku”
Fot. Użyczone/Organizator
W miniony piątek (14.12.) odbyło się dziewiąte Spotkanie Opłatkowe Stowarzyszenia Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych "Światełko" w Szklarskiej Porębie Dolnej.

Tradycyjne, wigilijne potrawy, życzenia płynące z serca podczas łamania się opłatkiem, uśmiechy dzieci i dorosłych, wspólne śpiewanie kolęd i niezwykła, rodzinna atmosfera, towarzyszyły uczestnikom tego przedświątecznego wieczoru.

– Takie spotkanie odbywa się u nas po raz dziewiąty, a po raz drugi w nowo wyremontowanej siedzibie. Jest to niezwykła okazja, aby spędzić razem przedświąteczny wieczór, podsumować całoroczną pracę, porozmawiać, pośmiać się, podzielić się opłatkiem, wspólnie kolędować – mówi prezes stowarzyszenia Bożena Wiecha-Grzech.

Tegoroczne spotkanie miało wyjątkową oprawę, ponieważ stowarzyszeniu udało się pozyskać środki z Miasta Szklarska Poręba. Stowarzyszeniu pomogły również firmy: Jelenia Plast Sp. z o.o. i Mattel Poland Sp. z o.o. Dzięki temu m.in. mógł wystąpić zespół A.M.A. Trio, który zadbał o nastrojową oprawę muzyczną, a dzieci otrzymały przepiękne, świąteczne paczki.

– W ramach stałej oferty prowadzimy również dla dzieci bezpłatne warsztaty artystyczne, sportowe lub kulinarne, do uczestnictwa w których serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Ogłoszenia o naborze do udziału w realizowanych przedsięwzięciach dostępne są na stronie internetowej stowarzyszenia www.swiatelkodladzieci.pl – dodaje Bożena Wiecha-Grzech.

Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych „Światełko” istnieje od dziewięciu lat, jest organizacją pozarządową, zrzeszającą rodziców dzieci z niepełnosprawnością, w tym szczególnie z autyzmem i zaburzeniami rozwoju.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz pociągami?

Oddanych
głosów
445
Nigdy
19%
Rzadko
41%
Czasami
26%
Często
13%
 
Głos ulicy
Na co wydałbym 1 mln zł, jeśli wygrałbym w Lotto
 
Miej świadomość
Luka VAT
 
Rozmowy Jelonki
Przepiękne freski w Małej Kamienicy
 
Aktualności
Frajda dla narciarzy
 
Aktualności
Magia miniaturowego świata
 
Aktualności
Maraton z policjantami
 
Kultura
Spotkanie w Muzeum w Szklarskiej Porębie
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group