Poniedziałek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 8502
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Nastolatkowie złodziejami samochodowymi

Piątek, 7 października 2011, 12:04
Aktualizacja: 12:05
Autor: KMP
Trzech młodych ludzi w wieku od 15 do 18 lat ukradło samochód w Gryfowie Śląskim, aby urządzić sobie wycieczkę do Szklarskiej Poręby.

Wczoraj około godz. 9. strażnicy miejscy zauważyli na ulicy 11 Listopada w Szklarskiej Porębie pojazd marki Peugeot Boxer. Siedzący w środku młodzieńcy na widok mundurowych uciekli. O incydencie strażnicy powiadomili policjantów. Ci po pół godzinie zatrzymali trzech złodziei na pętli autobusowej w Piechowicach.

– Ustalono, że chłopcy wczoraj rano ukradli peugeota w Gryfowie Śląskim i przyjechali nim na wycieczkę do Szklarskiej Poręby. Jeden ze sprawców, 15-latek, dodatkowo miał kilkanaście kluczy od pojazdów różnych marek. Zatrzymani mają na koncie dodatkowo kilka przestępstw, których dopuścili się na terenie powiatu lwóweckiego.

– Młodsi złodzieje odpowiedzą przed sądem rodzinnym, natomiast 18-latkowi za popełnione przestępstwo grozić może nawet do 10 lat pozbawienia wolności – informuje podinspektor Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group