Niedziela, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 7274
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Nastolatka uciekła i napędziła stracha

Poniedziałek, 7 kwietnia 2008, 8:16
Aktualizacja: 8:36
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Nastolatka uciekła i napędziła stracha
Fot. TEJO
Ucieczkę z domu 13–letniej dziewczyny z Jeleniej Góry zgłosili w niedzielę wieczorem rodzice. W wzmożonych działaniach policjanci odnaleźli „zgubę” po kilku godzinach.

Dziewczyna wyszła z domu po południu, ale dopiero wieczorem zaniepokojeni przedłużającą się nieobecnością córki, rodzice zawiadomili stróżów prawa.

Policja – jak zawsze w takich przypadkach – podjęła błyskawiczną akcję poszukiwania zaginionej. Rozpoznano teren i miejsca, gdzie mogła ona przebywać. Policjanci pytali o 13-latkę jej kolegów i koleżanki. Sprawdzono także puby, hipermarkety i stacje benzynowe.

– Nastolatkę odnaleziono – mówi nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Napędziła stracha rodzicom i zaabsorbowała stróżów prawa, którzy przecież mogli być potrzebni przy innych, równie pilnych interwencjach.

Nie są znane przyczyny postępowania nieletniej. Po ucieczce z domu 13-latki z Kowar, której – przypomnijmy – przez całą noc z soboty na niedzielę szukało prawie 40 ratowników i policjantów – to drugi taki przypadek w ciągu zaledwie kilku godzin.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group