Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 3799
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Nastolatka atakuje gapiów

Czwartek, 13 sierpnia 2009, 8:12
Aktualizacja: 13:53
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Nastolatka atakuje gapiów
Fot. .....
Sprowokować może ją każdy drobiazg, ale najbardziej „uczulona” jest na dłuższe spojrzenia. Kiedy zauważy wpatrzone w siebie oczy, wpada w szał. Bierze w rękę co popadnie i ciska tym w gapia. Mowa o dziewczynie, która od kilku tygodni straszy przechodniów w centrum Jeleniej Góry.

Roksanę widzieli z pewnością ci, którzy choć raz w ostatnim czasie przechodzili przez centrum miasta. Jest wysoka, szczupła, z kokiem i ciemna karnacja skóry. Na pierwszy rzut oka niepozorna.

– Tej dziewczynki nie sposób nie zauważyć – mówią mieszkańcy Jeleniej Góry, którzy mieli z nią styczność. – Cały czas biega, przez chwilę nie może ustać w miejscu. Zwraca na siebie uwagę, a kiedy ktoś się na nią popatrzy, a ona to zauważy, rzuca butelkami, kostką brukową, cegłami, czasami pustymi butelkami po piwie czy napojach, kartonami po sokach, które wygrzebuje ze śmietników. Wyzywa przechodniów, zaczepia turystów, a nawet na nich pluje – wymieniają atakowani mieszkańcy.

Strażnicy miejscy i policjanci już kilka razy interweniowali w jej sprawie. Ostatni raz w miniony poniedziałek, kiedy dziewczyna najpierw rzucała w przechodniów butelkami i kartonami po sokach, a następnie taśmą klejącą próbowała okleić niepełnosprawnego na wózku inwalidzkim.

Wcześniej została też zatrzymana podczas teatrów ulicznych, kiedy rzucała w przechodniów kostką brukową i pluła w nich. Ugryzła też jedną z osób, która chciała ją zatrzymać. Niewiele z całej sytuacji robią sobie niestety jej rodzice. Obecnie w sprawie nastolatki strażnicy miejscy sporządzili notatkę i pismo, które w najbliższym czasie zostaną przekazane do sądu dla nieletnich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (27)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group