Pięcioosobowa delegacja Jeleniej Góry przebywa we Władymirze (Rosja), aby reprezentować stolicę Karkonoszy w uroczystościach 1025–lecia partnerskiego miasta.
reklamy
reklamy
Delegacji przewodniczy zastępca prezydenta Jeleniej Góry Miłosz Sajnog. Jest to swego rodzaju rewizyta: goście z Władymira przebywali w Jeleniej Górze we wrześniu 2008 roku z racji uroczystości jubileuszu 900-lecia naszego miasta.
Jak powiedział prezydent Marek Obrębalski, nasze miasto pokryło jedynie koszt przelotu delegacji z Pragi do Moskwy i z powrotem. Pozostałe koszty pobytu jeleniogórzan we Władymirze pokrywa strona rosyjska.
Osoby w artykule
Profile osób publicznych powiązanych z tym tekstem.
Używamy niezbędnych cookies do działania serwisu oraz opcjonalnych cookies preferencji, analityki, treści zewnętrznych i pomiaru reklam. Można zaakceptować wszystko, odrzucić opcjonalne albo dostosować ustawienia.
Polityka prywatności i cookies
Ustawienia cookies
Zarządzaj zgodami
Niezbędne cookies są wymagane do działania serwisu. Opcjonalnie można włączyć preferencje, analitykę Google, osadzone treści zewnętrzne oraz pomiar reklam.
Niezbędne
Logowanie, bezpieczeństwo, sesja oraz zapis decyzji o cookies.
Zawsze aktywne
Preferencje
Zapamiętanie ustawień interfejsu itp.
Analityka
Pomiar ruchu w Google Analytics po uzyskaniu zgody.
Treści zewnętrzne
Osadzone mapy Google, filmy YouTube i materiały Facebook.
Reklamy i pomiar
Google AdSense, ograniczanie ponownego wyświetlenia oraz pomiar skuteczności reklam.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.