Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 2094
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nasi „endurowcy” w czołówce sześciodniówki

Wiadomości: SERRES
Czwartek, 4 września 2008, 16:19
Aktualizacja: 16:20
Autor: RED
Fot. Organizator
Coraz lepiej jadą zawodnicy Moto Szkoły Team Bembenik ze Świerzawy na Międzynarodowej Sześciodniówce Motocyklowej w greckim mieście Serres. Na starcie stanęło 450 zawodników. Świerzawianie są w czołówce klubowej. Zawody to nie tylko sportowa rywalizacja, lecz także okazja do promocji miasteczka.

Po 19 próbach czasowych w kategorii klubowej C1 Marcin Frycz jest trzeci a Mateusz Bembenik czwarty. Błażej Gazda w swojej kategorii C2 jest szesnasty. Klub po trzech dniach zajmuje szóste miejsce wśród najlepszych klubów na świecie. Potworny upał i różnice temperatur na trasach górskich sprawiają, że najlepsi zawodnicy odpadają.

Jak nas poinformowano, Polacy brylują nie tylko w konkurencjach sportowych. Rajdowców odwiedził znany z programu „Europa da się lubić” Theo, dla którego Sevres jest rodzinnym miastem.
Grecy zaprosili motocyklistów na miejską fetę zwaną tam „Świętem ziemniaka”. Sportowcy wzięli udział w konkurencji na najlepszą potrawę. Zdobyli uznanie dzięki kompozycji warzywnej.

Team spotkał się z burmistrzem Serres i wojewodą. Obaj panowie otrzymali koszulki z herbem Świerzawy. Zawodnicy i działacze w imieniu zawodników z 43 krajów podziękowali mieszkańcom Serres za bardzo ciepłe przyjęcie, codzienną życzliwość i pomoc w każdym przypadku. W sobotę koniec wyścigu i podsumowanie. - Walczymy o miejsce na podium – zapowiadają świerzawianie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~autodrom 4-09-2008 18:38
brawa chlopaki! trzymam kciuki za pudlo!!!
~Aha 4-09-2008 19:12
Teraz to "nasi Endurowcy" a nastepny artykul bedzie nosil tytul:"Endurowcy niszcza kaluze i bloto" a komenty typu "przeciagne drut i bede rzucal kamolami" beda norma.A tak poza tym to gratulacje chlopaki-tak trzymac.
~Mx/En 4-09-2008 19:32
I elegancko ;)
~danielos 5-09-2008 21:09
nasi endurowcy a za tydzien chuligany na motorach niszcza pola,ukarać chuliganów na dwóch kołach. oj jelonko jaka ty falyszywa jestes to sie w glwie nie miesci juz... <br><br> <i> chyba drogi Czytelniku nie rozróżniasz chuliganów od sportowców, ale - cóż - Twoja sprawa:-) </i>
~...slick... 5-09-2008 22:01
no panowie...! wielki szacun...! Błażej pięknie....

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group