Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 2816
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Narozrabiał w barze, wpadł z narkotykami

Czwartek, 8 stycznia 2009, 9:58
Aktualizacja: 9:58
Autor: TEJO
Pecha miał arogancki i pijany klient jednego z lokali w Jeleniej Górze. Właściciel wezwał policję, bo mężczyzna hałasował i awanturował się. Funkcjonariusze znaleźli u zatrzymanego kilkadziesiąt działek amfetaminy i marihuanę.

– Policjanci, którzy przyjechali na zgłoszenie wylegitymowali wskazanego mężczyznę. Okazał się nim 33-letni jeleniogórzanin. Podczas interwencji był on bardzo nerwowy, co wzbudziło podejrzenie funkcjonariuszy. Jak się później okazało, słusznie – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Powodem nerwowego zachowania 33-latka były ukryte w kurtce narkotyki. Mężczyzna miał kilka porcji marihuany oraz ponad 20 działek amfetaminy. Obecnie policjanci ustalają źródło pochodzenia narkotyków oraz sprawdzają czy 33-latek nie handlował środkami odurzającymi.

Awanturnik był pijany: miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Za posiadanie środków odurzających grozi mu nawet do 3 lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group