Wtorek, 28 czerwca
Imieniny: Ireneusza, Leona
Czytających: 7132
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

KOWARY: Narkotyki, włamanie, kłopoty

Środa, 24 marca 2010, 16:38
Aktualizacja: 16:39
Autor: TEJO
Policja zatrzymała zamieszanego w przestępczość narkotykową 23–letniego kowarzanina. Mężczyzna najpewniej handlował amfetaminą. Na sumieniu ma też próbę kradzieży z włamaniem do jednego z ośrodków wypoczynkowych.

Funkcjonariusze uzyskali informację, że mężczyzna może zajmować się dystrybucją narkotyków w Kowarach. W wyniku przeszukania jego mieszkania policjanci zabezpieczyli woreczki strunowe ze śladowymi ilościami amfetaminy oraz dokumentację potwierdzającą dystrybucję tego narkotyku w Kowarach – mówi podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka policji jeleniogórskiej.

23-latek tym nielegalnym procederem trudnił się od stycznia do września ubiegłego roku. Kilka dni temu włamał się do nieczynnego ośrodka wypoczynkowego w Kowarach i przygotował do kradzieży armaturę sanitarną o wartości około 2000 zł. Nie udało mu się łupu wynieść, bo zatrzymała go policja.

Sprawca przyznał się do popełnionych przestępstw. Trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie i handel narkotykami oraz usiłowanie kradzieży z włamaniem grozi kara do 10 lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group