Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 5017
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Narkotyki i czujny nos owczarka

Piątek, 18 czerwca 2010, 12:21
Aktualizacja: Sobota, 19 czerwca 2010, 8:02
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Narkotyki i czujny nos owczarka
Fot. Policja
Policjanci zabezpieczyli ponad 240 porcji amfetaminy ukrytej w filiżance. W wykryciu białego proszku pomógł pies służbowy. Posiadacz substancji odurzających najprawdopodobniej sprzedawał również narkotyki nieletnim.

Dziewiętnastolatek wpadł 17 czerwca. Funkcjonariusze uzyskali informację, że mężczyzna może zajmować się dystrybucją środków odurzających. W przeszukaniu mieszkania uczestniczył pies do wykrywania narkotyków i to on znalazł amfetaminę ukrytą w filiżance.

Było to ponad 240 porcji narkotyków przygotowanych do sprzedaży. Policjanci ustalili również, że sprawca najprawdopodobniej sprzedawał narkotyki nieletnim. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Ustalają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz nabywców białego proszku – mówi podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka KMP w Jeleniej Górze.

Diler trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie i handel narkotykami, w tym sprzedaż nieletnim grozić mu może kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności. Policja wystąpiła z wnioskiem o jego aresztowanie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group