Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 6674
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Narkodealerzy w potrzasku

Poniedziałek, 12 stycznia 2009, 11:46
Aktualizacja: 11:47
Autor: TEJO
Przez rok trzech mężczyzn handlowało narkotykami sprzedając i kupując amfetaminę i marihuanę. Wytropiła ich policja, a sąd – w trybie doraźnym – wczoraj zdecydował o zamknięciu dwóch z nich w areszcie tymczasowym.

W miniony piątek policjanci Sekcji Kryminalnej z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w związku z przestępczością narkotykową zatrzymali dwóch jeleniogórzan w wieku 21 i 23 lat i 22-letniego mieszkańca Szklarskiej Poręby – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Policjanci ustalili, że jeleniogórzanie sprzedawali narkotyki mieszkańcowi Szklarskiej Poręby. 22-latek od jednego ze sprawców kupował amfetaminę, a od drugiego marihuanę. Jak ustalili funkcjonariusze, nielegalny proceder trwał około roku. Obecnie policjanci ustalają źródło pochodzenia narkotyków.
Sprawcy trafili do policyjnego aresztu. 22-latek podczas zatrzymania posiadał kilka działek amfetaminy i porcję marihuany.

Jeleniogórzanom za udzielanie środków odurzających w celu uzyskania korzyści majątkowej grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności, a 22-letniemu mieszkańcowi Szklarskiej Poręby za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności. 11 stycznia Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec dealerów środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na dwa miesiące, a mieszkaniec Szklarskiej Poręby został objęty dozorem policyjnym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (26) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group