Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 7503
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Narkodealer w policyjnym potrzasku

Piątek, 31 października 2008, 15:22
Aktualizacja: 15:23
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Narkodealer w policyjnym potrzasku
Fot. TEJO
Ponad tysiąc porcji środków odurzających wartych blisko sześć tysięcy złotych znaleźli policjanci w mieszkaniu 23–letniego mieszkańca gminy Podgórzyn. Jest on podejrzany o handel narkotykami. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Policjanci uzyskali informację, że mężczyzna może mieć związek z przestępczością narkotykową, a nielegalny proceder odbywa się w jednym z jeleniogórskich mieszkań – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze. W trakcie obserwacji mieszkania policjanci zatrzymali wychodzącego z niego 33-letniego mieszkańca Złotoryi, który jak się później okazało posiadał kilka porcji marihuany.

Stróże prawa postanowili sprawdzić, czy w lokalu tym odbywa się handel środkami odurzającymi. Zastali w nim 23-letniego mężczyznę, który wynajmował mieszkanie. Policjanci przeszukali je. Skutek? Znaleziono ponad 420 porcji marihuany, 600 działek amfetaminy, dwie porcje haszyszu oraz wagę elektroniczną służącą do ważenia środków narkotycznych, szklaną fajkę wodną, a także kilka woreczków strunowych, służących do porcjowania narkotyków. Wartość zabezpieczonych środków odurzających wynosi nie mniej niż 6000 zł.

23-latek trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz udzielani ich w celu uzyskania korzyści osobistych grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Z kolei 33-letniemu mieszkańcowi Złotoryi za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Policja wystąpiła z wnioskiem o aresztowanie 23-latka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group