Poniedziałek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 8433
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Napadł i pobił. Nie wie, dlaczego

Niedziela, 19 września 2010, 8:43
Aktualizacja: 8:44
Autor: KMP
Policjanci po pościgu zatrzymali 25–letniego mężczyznę z Mysłakowic, który wtargnął do mieszkania pokrzywdzonego, pobił go i okradł. Sprawca tłumaczył się, że był pijany i nie wie, dlaczego to zrobił.

Do zdarzenia doszło w minionym tygodniu w jednym z mieszkań na terenie gminy Mysłakowice. Sprawca wtargnął do mieszkania pokrzywdzonego, pobił go, a następnie okradł. Jego łupem padło 130 zł i telefon komórkowy o wartości 120 zł. Mężczyzna po napadzie uciekł. Na szczęście pokrzywdzony nie odniósł obrażeń wymagających pomocy medycznej.

O zdarzeniu policję powiadomił sąsiad. Funkcjonariusze po krótkim pościgu zatrzymali napastnika. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec gminy Mysłakowice. Był nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie wykazało w jego organizmie 2 promile.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Tłumaczył się, że był pijany i nie potrafił podać przyczyn swojego postępowania. Za rozbój grozić mu może nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Za to przestępstwo został już tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group