Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 3 kwietnia
Imieniny: Ingi, Ryszarda
Czytających: 15947
Zalogowanych: 69
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Napadł i okradł, bo nie chciała z nim być

Piątek, 15 sierpnia 2014, 9:27
Aktualizacja: 9:30
Autor: 112
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 23–letniego mężczyznę, który groził nożem swojej znajomej, dawał jej narkotyki, okradł i zamknął w mieszkaniu.

- Jak ustalili policjanci, mężczyzna od pewnego czasu spotkał się z pokrzywdzoną w jej mieszkaniu. Podczas tych wizyt palili marihuanę. Kiedy kobieta postanowiła zakończyć znajomość, 23-latek zagroził jej nożem i ukradł pieniądze. Przywłaszczył również jej komputer, aparat fotograficzny, tablet, telefon komórkowy i zamknął w mieszkaniu. Poniesione straty kobieta oszacowała na około 6 tysięcy złotych – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

- Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za popełnione czyny grozi mu kara do 15. lat pozbawienia wolności - dodaje.

Sonda

Co jest największą zmorą jeśli chodzi o śmiertelne wypadki na drogach?

Oddanych
głosów
102
Brawura kierowców
68%
Pijaństwo i jazda pod wpływem
28%
Kiepski stan naszych dróg
4%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Masz to w kuchni... To po cichu niszczy Twoje nerki
Rozmowy Jelonki
Po co właściwie zmieniamy czas? Lepszy zimowy czy letni?
 
Kultura
Natalia śpiewa Bajm
 
Uzdrowisko Cieplice
Sekret Młodości – Teoria przewlekłego zapalenia
 
112
Potrącenie na pasach
 
Aktualności
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group