Czwartek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 5853
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nakreślił sobie ambitny plan, rowerowa wyprawa na trasie Holandia – Polska

Czwartek, 13 stycznia 2011, 14:34
Aktualizacja: Sobota, 15 stycznia 2011, 19:21
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Nakreślił sobie ambitny plan, rowerowa wyprawa na trasie Holandia – Polska
Fot. użyczone
29–letni jeleniogórzanin Łukasz Kraka–Ćwikliński szykuje się do wyprawy życia. W sierpniu tego roku planuje wyruszyć rowerem z Holandii i przemierzając Niemcy oraz Czechy wjechać na terytorium naszego kraju.

Moim celem jest wyczyn – samotna wyprawa rowerowa na trasie Holandia – Niemcy – Czechy – Polska. Podczas podróży istotna będzie edukacja i nauka, zebranie konkretnych informacji, wiedzy w postaci bogatej dokumentacji takiej jak: zdjęcia, rozmowy z mieszkańcami terenów przez które przebiega trasa wyprawy, a także spopularyzowanie turystyki rowerowej i zdrowego trybu życia. Ponadto chciałbym przeżyć niezapomnianą przygodę, zapoznać się z obcymi kulturami, zbadać nieznane miejsca, a co najważniejsze promować zarówno region dolnośląski jak i całą Polskę na arenie międzynarodowej – wyznaje Łukasz Kraka-Ćwikliński.

Wyprawę zaplanowano na sierpień 2011, nasz bohater planuje wystartować z holenderskiego Reijmerstok, podróżując przez Niemcy i Czechy finiszować ostatecznie na jeleniogórskim rynku. Dystans do pokonania to blisko 850 km. Trasa została podzielona na 5-6 etapów, dzienny dystans do pokonania wynosił będzie około 150 km. Łukasz Kraka-Ćwikliński na co dzień mieszka w okolicach Jeleniej Góry, pracuje w Holandii w pobliżu miejscowości Maastricht, gdzie uprawia turystykę pieszą oraz rowerową, a także gra w miejscowej drużynie piłki nożnej.

Zapraszam do współpracy wszystkie firmy, instytucje, a także media zainteresowane ciekawymi tematami o charakterze podróżniczym. Materiały jakie mamy do zaoferowania to profesjonalne zdjęcia, panoramy sferyczne, materiały graficzne i tekstowe. To co robię, robię z pasją i dużą starannością, dzięki czemu mogą liczyć Państwo na wysoką jakość materiałów - często niewidzianych dotąd okiem kamery. W trakcie organizacji wyprawy liczy się każda pomoc zarówno finansowa jak i sprzętowa czy logistyczna. Zainteresowanych bardzo proszę o kontakt – lukasz_cwiklinski@interia.pl – dodaje nasz bohater.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group