Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 6128
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: „Nakręć morsa” w Karkonoszach

Piątek, 11 stycznia 2013, 7:11
Aktualizacja: 7:45
Autor: Organizatorzy
Region: „Nakręć morsa” w Karkonoszach
Fot. Organiatorzy
Weekend w pensjonacie Olympia***, plecaki z wyposażeniem, apteczki, termosy i koszulki – wszystkie te nagrody można wygrać w konkursie na relację z Przesieckiej Kąpieli Morsów „Nakręć Morsa”. Konkurs trwa do 25 stycznia 2013 r.

Zadaniem uczestników jest przesłanie zdjęcia lub relacji filmowej z wydarzenia. Relacje mogą dotyczyć tegorocznej Przesieckiej Kąpieli Morsów lub wcześniejszych edycji. Filmy konkursowe można zgłaszać za pomocą aplikacji na profilu Facebook.com/visitkarkonosze, a zdjęcia wysyłać na adres mailowy: duchkarkonoszy@onet.pl.

- Do udziału w konkursie zapraszamy obserwatorów wydarzenia i morsów, którzy osobiście zażywali mroźnej kąpieli. Zwycięzców konkursu wybierze jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele Gminy Podgórzyn i Stowarzyszenia Rady Odnowy Przesieki. Spośród nadesłanych materiałów jury wybierze najbardziej oryginalne filmy i zdjęcia – piszą organizatorzy.

Autorzy najlepszych prac zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi zestawami upominkowymi. Nagrodą główną jest weekend w pensjonacie Olympia*** w Przesiece.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie http://issuu.com/publicon/docs/regulamin_konkursu_nakrec-morsa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group