Wtorek, 31 stycznia
Imieniny: Jana, Marceliny
Czytających: 5639
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Największa giełda kooperacji firm pod Szrenicą

Wtorek, 17 października 2017, 8:03
Aktualizacja: 11:17
Autor: KARR
Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na 24. Polsko–Niemiecko–Czeskie Forum Kooperacji Firm, które odbędzie się 29 listopada w Szklarskiej Porębie. Zapisy: www.forumsystem.karr.pl /zgłoszenia są przyjmowane do 20 października.

Forum Gospodarcze jest nie tylko doskonałą okazją do prezentacji możliwości gospodarczych mikro, małych i średnich firm, ale także sposobnością wymiany doświadczeń przedsiębiorstw trzech sąsiadujących krajów oraz pozyskania nowych kontaktów handlowych.

Uczestnikami są głównie branże IT technologie informacyjne, nowe materiały, logistyka, metalowa i maszynowa, elektroniczna, elektryczna, energetyczna, energia odnawialna i ochrona środowiska, automatyka przemysłowa, budownictwo, informatyka, tworzywa sztuczne, poddostawcy dla przemysłu.

Forum składa się z trzech części: wystąpień gości specjalnych, seminarium (prezentacje instytucji otoczenia biznesu i ich działań na rzecz MŚP w zakresie promocji innowacyjnych rozwiązań oraz transferu nowych technologii) oraz giełdy kooperacyjnej.

Na potrzeby 3-stronnej giełdy kooperacyjnej KARR SA przygotował internetowy system kojarzenia firm „każdy z każdym”. Uczestnicy Forum poprzez rejestracje zgłaszają swój udział oraz sami dobierają partnerów do rozmów, na podstawie zamieszczonych w systemie ofert firm i życzeń kooperacyjnych przetłumaczonych na trzy języki. System na podstawie wskazanych do rozmów partnerów układa indywidualne harmonogramy spotkań na giełdę kooperacyjną.

Przez cały czas trwania Forum są dostępne punkty informacyjne partnerów, gdzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji.

W programie:
• „Aktualny stan polsko-saksońskich stosunków gospodarczych” - Barabara Meyer, Dyrektor Wydziału ds. Przemysłu, Średniej Przedsiębiorczości i Innowacji, Saksońskie Ministerstwo Gospodarki, Pracy i Transportu
• „Charakterystyka polsko-czeskiej współpracy handlowej i inwestycyjnej” - Grażyna Bernatowicz, Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny Rzeczypospolitej Polskiej w Republice Czeskiej
• „Audyt innowacyjności szansą na odkrycie potencjałuinnowacyjności w przedsiębiorstwie“ – oferta projektu UE InnoCoopPolSax – Anna Kurzynoga, Kierownik Projektu, Wirtschaftsförderung Sachsen GmbH
• Potencjały innowacyjności w firmach - panel dyskusyjny poświęcony korzyściom z wdrażania innowacji w MŚP, moderator: Katarzyna Rzeźniczek
• Giełda Kooperacyjna i spotkania B2B
• Stoiska informacyjne - instytucje otoczenia biznesu, ośrodki innowacji i transferu technologii

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
973
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group